| Wyświetlacz: | 3.5",2.4", 480 x 320px,240 x 320px, IPS, TN |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1400 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.68", 1608 x 720px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6500 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
21,65zł x 60 rat
1 199,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
