| Wyświetlacz: | 6.5", 2400 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10000 |
| Procesor: | Unisoc T606, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 13 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
16,23zł x 60 rat
849,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
849,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Dostawa 2-5 dni
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
| Wyświetlacz: | 6.5", 2400 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | MediaTek Helio G37, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 12 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
