Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.8", 2800 x 1280px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 512 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 7000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 2.4", 240 x 320px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| Procesor: | MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Mini SIM |
| Dual SIM: | Mini SIM + Mini SIM |
| Komunikacja: | USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
3,47zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
