| Wyświetlacz: | 6.72",1.85", 2400 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10200 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8200 , Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
| Wyświetlacz: | 2.4", 320 x 240px, TFT |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.004 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 970 |
| Procesor: | MediaTek MTK6261D, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.1 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Standardowa karta SIM |
| Dual SIM: | Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 3.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
