Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.9", 2340 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 7000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 685, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
66,60zł x 10 rat 0%
729,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
729,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Najszybsza dostawa:
JUTRO
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
| Wyświetlacz: | 1.77", 160 x 128px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 512 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Micro SIM |
| Dual SIM: | Micro SIM + Micro SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 3.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
2,80zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
