- Strona główna
- Smartfony i telefony
- SMARTFONY
SMARTFONY
Filtruj produkty
Marka: PANASONIC
Marka: TCL
Marka: DOOGEE
Marka: KRUGER & MATZ
Marka: NOKIA
Marka: MAXCOM
Marka: APPLE
Marka: CUBOT
Marka: MPTECH
Marka: BLACKVIEW
Marka: NOTHING
Technologia ekranu: LCD
Technologia ekranu: Amoled
Technologia ekranu: IPS
Technologia ekranu: OLED
Technologia ekranu: PLS
Standard Bluetooth: 2.1
Standard Bluetooth: 4.2
Standard Bluetooth: 5.3
Standard Bluetooth: 3.0
Dual SIM: Nie
Dual SIM: Nano SIM + Nano SIM
Dual SIM: Micro SIM + Mini SIM
Dual SIM: Mini SIM + Mini SIM
Dual SIM: Micro SIM + Micro SIM
Cena
Marka
APPLE
NOKIA
CUBOT
(7)DOOGEE
(3)TCL
MAXCOM
(1)KRUGER & MATZ
(3)PANASONIC
(2)NOTHING
(2)BLACKVIEW
(2)MPTECH
(1) (18)
(19)
(2)
(2)
(2)
Technologia AI
Przekątna ekranu [cal]
Pojemność akumulatora [mAh]
Rodzaj
(17)
Odświeżanie ekranu [Hz]
System operacyjny
Rozdzielczość aparatu fotograficznego tylnego
Technologia ekranu
Liczba rdzeni procesora
Model procesora
Kolor dominujący
Zastosowanie
Dual SIM
Nie
(1)Micro SIM + Micro SIM
(1)Micro SIM + Mini SIM
(1)Nano SIM + Nano SIM
(18)Mini SIM + Mini SIM
(34)
(57)
(6)
Rozdzielczość ekranu
Rozdzielczość nagrywania wideo
Rozdzielczość aparatu fotograficznego przedni
Funkcje dodatkowe
(11)
(12)
Ochrona wyświetlacza
Standard karty SIM
Etui w zestawie
System nawigacyjny
Wysokość [mm]
(1)
(1)
(1)
(1)
(10)
(5)
(2)
Szerokość [mm]
Grubość [mm]
Rodzaj akumulatora
Domyślne
- Domyślne
- Cena - rosnąco
- Cena - malejąco
- Marka A-Z
- Marka Z-A
- Najlepiej oceniane
- Brak wyników
- Brak wyników
20 produktów
- 5 produktów
- 10 produktów
- 15 produktów
- 20 produktów
- 50 produktów
- Brak wyników
- Brak wyników
Widok
| Wyświetlacz: | 6.56", 1612 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4000 |
| Procesor: | Unisoc SC9863A, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 4.2, USB C |
| Wersja systemu: | Android 13 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Do porównania
ofert na stronie
z 2
