| Wyświetlacz: | 3.5",2.4", 480 x 320px,320 x 240px, IPS, TN |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1400 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
| Wyświetlacz: | 6.6", 2408 x 1080px, PLS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Samsung Exynos 850, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 12 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
