| Wyświetlacz: | 6.72", 2408 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10200 |
| Procesor: | MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
| Wyświetlacz: | 6.9",1.43", 2790 x 1188px, OLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4310 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 13 |
133,33zł x 15 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
