Kontroler NINTENDO Switch Joy-Con

NINTENDO
Przeznaczenie
Nintendo Switch
Komunikacja
Bezprzewodowa
Programowalne przyciski
Tak
Rodzaj
Kontroler
Wibracje
Nie
Kolor
Niebieski, Żółty
Kod produktu
554626
309,99
Raty już od
17,91
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 28.09.2020

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele sposobów cieszenia się nimi. Każdy z Joy-Conów może być używany niezależnie w każdej dłoni lub razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy Joy-Conem.

Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć, aby momentalnie wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym.

W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo, a także czujnik ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, kształt oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza, a także, czy gracz pokazuje nią papier, kamień czy nożyce.

Oba Joy-Cony posiadają wibracje HD, które pozwalają na odczucie delikatnych i prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków.


Filmy:Kolor Niebieski, Żółty
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 2 paski na nadgarstek
Gwarancja 24 miesiące
Ilość przycisków 9
Programowalne przyciski Tak
Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler
Wibracje Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Nazwa producenta/importera NINTENDO
Znak zgodności

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!