Mysz GENESIS Krypton 510

NATEC GENESIS
Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 8000 dpi
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Dla graczy Tak
Kod produktu 344004
129,99
169,99
Raty już od
7,51
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

JUTRO 24.09.2020

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00
PRECYZJA NA KAŻDYM FRONCIE

Bądź o krok przed przeciwnikami. Zaskocz niespotykaną szybkością oraz precyzją. Mysz Genesis Krypton 510 została wyposażona w najwyższej klasy sensor optyczny Pixart PMW3325 o rozdzielczości 8000 DPI z 7 poziomami zmiany w locie, tym samym błyskawicznie reagując na wydarzenia w grze.

Mysz GENESIS Krypton 510 Bok 1

GAMINGOWA WYTRZYMAŁOŚĆ – PRZEŁĄCZNIKI OMRON

Mysz Krypton 510 została wyposażona w wytrzymałe przełączniki Omron, które gwarantują żywotność przycisków do 10 milionów kliknięć. Ponadto, do produkcji wykorzystano trwałe komponenty, a rozwiązania takie jak: kabel w nylonowym oplocie czy gumowane boki zwiększają nie tylko wytrzymałość urządzenia, ale również wygodę gry.

Mysz GENESIS Krypton 510 Bok 2

PRZEWÓD ZASILAJĄCY W OPLOCIE

Zapomnij o plączących i mało elastycznych kablach, które tylko przeszkadzają Ci podczas gry. Przewód w myszce to odporny na uszkodzenia kabel pleciony, którego długość wynosi 2 m. Lekki oraz elastyczny, sprawiając uczucie myszy bezprzewodowej. Graj bez ograniczeń i zapewnij sobie sukces.

Mysz GENESIS Krypton 510 Front 1

PODĄŻAJ DO CELU W SWOIM STYLU!

Aby zaznaczyć wyjątkowy potencjał gryzonia, Krypton 510 został wyposażony w podświetlenie RGB Prismo Effect. Gracz otrzymuje do dyspozycji paletę 16 milionów barw, spośród których może wybrać te, które najbardziej podkreślają jego charakter. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na ustawienie kolorów pod każdy poziom DPI, z jakiego korzystamy.

Mysz GENESIS Krypton 510 Front 2

DPI SWITCH

Wysoka wartość DPI to nie wszystko. W Kryptonie 510 mamy możliwość zmiany DPI w locie, bez przerywania rozgrywki, pomiędzy 5 różnymi poziomami, które każdy gracz może ustawić sam, przy pomocy dedykowanego oprogramowania.

Mysz GENESIS Krypton 510 Profil 1

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE

Dedykowana dla myszy aplikacja, pozwala jej osiągnąć pełne możliwości. Poprzez aplikację możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb, w tym zmienić lub przywrócić domyślne ustawienia przycisków, skalibrować podświetlenie RGB, a także zapisać profile ustawień lub tworzyć makra. Moc jest z Tobą!

Mysz GENESIS Krypton 510 profil 2

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu w czasie długich sesji gamingowych, mysz Krypton 510 została zoptymalizowana pod kątem ergonomii. Urządzenie jest dedykowane osobom praworęcznym i gwarantuje optymalne dopasowanie ułożenia dłoni. Graj na swój sposób!

Mysz GENESIS Krypton 510 Profil 3

Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak
Wbudowany akumulator Nie
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Zasięg [m] 2
Rozdzielczość 8000 dpi
Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera NATEC GENESIS
Znak zgodności

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!