Ulubione
×Znajdź produkty podobne
×Klasa energetyczna
×Zadaj pytanie
×Zapytaj o produkt:
Klamka EURA ELH-20H4 Srebrny Bluetooth
Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane
Galeria
××TV, Audio i RTV
AGD
AGD do zabudowy
AGD małe
Komputery i tablety
Smartfony i telefony
Foto i kamery
Konsole i gry
Rowery
Fitness i sport
Dom i ogród
Zabawki i LEGO
Najszybsza dostawa:
w sobotę26.04.2025
Klamka elektroniczna z kontrolerem dostępu Eura "ELH-20H4" przeznaczona jest do zastosowań w hotelach i apartamentach na wynajem. Firmware urządzenia wspiera równocześnie dwa systemy obsługi – TTLock oraz TTHotel.
TTLock – zdalne zarządzanie apartamentami na wynajem
Dzięki aplikacji mobilnej pozwalającej na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji przesyłanych m.in na telefony.
Darmowa aplikacja mobilna TTLock dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia bezpośrednie sterowanie szyldem za pomocą Bluetooth, wysyłanie cyfrowych kluczy dostępu oraz kodów z różnymi rodzajami uprawnień.
Cyfrowe klucze dostępu przeznaczone są dla innych użytkowników aplikacji, najczęściej wykorzystywane są przez pracowników obsługi obiektu. Klucze dostępne są z pozycji aplikacji i umożliwiają otwieranie zamka będącego w zasięgu nadajnika Bluetooth.
Kody dostępu przeznaczone są dla gości - generowane w aplikacji mobilnej mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS, e-mail lub aplikacji WeChat. Wiadomość z kodem można dowolnie edytować, uzupełniając ją o ważne informacje np. kod do domofonu czy hasło do sieci WiFi. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wygenerowania różnych rodzajów kodów m.in. stałych, czasowych, czy jednorazowych.
Aplikacja TTLock umożliwia dodania do szyldu kluczy zbliżeniowych (breloków zbliżeniowych) pracujących w standardzie Mifare 13,56 MHz. Ponadto istnieje możliwość wglądu w dziennik rezerwacji, dodawania/ usuwanie przyznanych dostępów tj. kluczy cyfrowych, kodów czy kart zbliżeniowych.
TTHotel – mobilna recepcja hotelowa w Twoim telefonie
TTHotel to lekkie oprogramowanie PMS (ang. Property Management System) dostępne na platformy Andorid, iOS oraz Windows (oprogramowanie desktopowe).
Aplikacja umożliwia zarządzanie rezerwacjami hotelowymi poprzez generowanie kodów dostępu, dodawanie kart zbliżeniowych, kontrolę zakwaterowania (wgląd w status pokoju), czy zarządzanie personelem.
TTHotel to system oparty na chmurze zgodny ze standardem OWASP i certyfikowany przez organizację bezpieczeństwa.
Oprogramowanie oferuje wgląd w:
- zameldowania/wymeldowania, status pokoju, statystyki
- zarządzanie rolami i uprawnieniami personelu
- wgląd w rejestr zdarzeń
- zarządzanie urządzeniami, w tym zamkiem, oszczędzaniem energii, bramą i koderem kart.
Rozbudowa możliwości
Do rozbudowy funkcjonalności działania urządzeń dedykowane są dwa urządzenia peryferyjne – bramka WiFi oraz programator kart.
Uwaga: Klamka z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu. Natomiast zastosowanie bramki WiFi w systemie znacznie rozszerza jego funkcjonalność.
Prosty montaż przy wykorzystaniu zamka już zamontowanego w drzwiach
Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu na zewnątrz jak i wewnątrz, zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub ściągających w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka wąskorpofilowego już zamontowanego w drzwiach.
Na korpusie szyldu znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/ pastylek) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka RFID do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki na szyldzie zewnętrznym. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.
Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia karty lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.
Klamka elektroniczna zasilana jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA. Na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku.
Specyfikacja techniczna:
- Napięcie zasilania 6 V DC
- Rodzaj zasilania Baterie alkaliczne (4 x AA 1,5V)
- Pobór prądu - czuwanie / praca <18uA / 200 mA
- Maks. liczba użytkowników Karty- 200, Odcisk palca-200, Kody PIN-200, E-Key- bez limitu
- Przeznaczenie do drzwi lewe / prawe
- Materiał obudowy Stop cynku
- Czas trwania impulsu zwalniającego 5-90 sek.
- Bluetooth Tak
- Maks. moc promieniowania (Bluetooth) <10mW
- Częstotliwość pracy (Bluetooth) 2,4 GHz
- Szyfrator Tak, dotykowy
- Maks. moc promieniowania (RFID) <5mW
- Częstotliwość pracy (RFID) Mifare 13,56 MHz
- Dopuszczalna wilgotność względna 0-95%
- Temperaturowy zakres pracy -35ºC ~ +55ºC
- Zalecane miejsce instalacji wewnętrzne i zewnętrzne
- Współczynnik ochrony IP55
- Siła zamykająca lub siła potrzebna do rozpoczęcia ruchu skrzydła 10 N
- Okucia poruszane dłonią - moment maksymalny (Nm) 1 Nm
- Okucia poruszane dłonią - siła maksymalna 10 N
- Wymiary szyldu zewnętrznego (W x SZ x G) 300 x 43 x 24 mm
- Wymiary szyldu wewnętrznego (W x SZ x G) 300 x 43 x 24 mm
- Waga netto 1200 g
Dane logistyczne
- Wymiary opakowania (W x SZ x G) 235 x 365 x 120 mm
- Waga brutto 1750 g
- Typ opakowania Karton
Stopień ochrony [IP] | IP55 |
Funkcje dodatkowe | Bluetooth, Czytnik linii papilarnych |
Rodzaj produktu | Klamka |
Model producenta | ELH-20H4S |
Komunikacja | Bluetooth |
Współpraca z systemami | Apple HomeKit, Google Assistant |
Sposób odblokowania | Aplikacja, Brelok, Karta, Odcisk palca |
Wykonanie | Stop cynku |
Grubość drzwi [mm] | Uniwersalne |
Kolor | Srebrny |
Zawartość zestawu | 2 klucze, 2 podkładki antypoślizgowe, 2 śruby do tulejki kontrującej, 2 trzpienie, 2 tulejki kontrujące, 2 tulejki montażowe, 4 śrub do tulejek montażowych, Klamka elektroniczna z modułem kontroli dostępu, Klamka z wbudowaną komorą bateryjną, Śruba kontrująca dodatkowy trzpień, Szablon montażowy, Zawleczka kontrująca trzpień |
Automatyczne otwieranie | Tak |
Kontrola z dowolnego miejsca | Tak |
Nadawanie dostępu | Tak |
Gwarancja | 24 miesiące |
Zasilanie | Bateryjne |
Dedykowana aplikacja | TTHotel, TTLock |
Temperatura pracy [st.C] | -35 do 55 |
Nazwa | Eura-Tech Sp. o.o. |
Ulica i numer budynku | Przemysłowa 35 a |
Kod pocztowy | 84-200 |
Miasto | Wejherowo |
Adres elektroniczny | [email protected] |
Nazwa producenta/importera | Eura-Tech Sp. o.o. |
Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing
Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.
Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb
- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy
- opłata wstępna od 10 % do 40%
- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu