Ulubione
×Znajdź produkty podobne
×Klasa energetyczna
×Zadaj pytanie
×Zapytaj o produkt:
Impregnat do butów COCCINE Antiacqua Premium 250 ml Czarny
Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane
Galeria
××TV, Audio i RTV
AGD
AGD do zabudowy
AGD małe
Komputery i tablety
Smartfony i telefony
Foto i kamery
Konsole i gry
Rowery
Fitness i sport
Dom i ogród
Zabawki i LEGO
Działanie | Zabezpieczające |
Forma aplikacji | Spray |
Rodzaj materiału | Skóra |
Rodzaj produktu | Impregnat |
Kod produktu | 1029896 |
Cena jednostkowa:
79,60 zł/litr
Podstawowy i uniwersalny spray, zabezpieczający wszelkiego rodzaju obuwie przed wodą, błotem i solą oraz osiadaniem kurzu i brudu. Pokrywa nieprzemakalną warstwą zewnętrzną część powierzchni buta, nie zmniejsza jednak przepuszczalności powietrza i wilgoci z jego wnętrza. Nie zmienia wyglądu, koloru i innych właściwości skóry. Regularnie stosowany pozwala zachować piękny kolor, wygląd i miękkość skóry. Należy stosować regularnie, również latem dla ochrony przed osiadaniem kurzu na pięknych jasnych i intensywnie wybarwionych nubukach i zamszach.
Regularnie stosowany, wydłuża życie obuwia oraz innych produktów (np. torebki, saszetki, plecaki). Nawet podczas deszczu pozwala utrzymać suche stopy.
Najważniejsze cechy:
- Skutecznie chroni przed wodą i przemakaniem.
- Zabezpiecza przed kurzem i brudem.
- Nie blokuje migracji powietrza z wnętrza buta.
- Można używać na każdym rodzaju skóry.
- Bezpieczny dla obuwia i innych materiałów.
- Spray czarny.
Cechy dodatkowe | Chroni przed wodą i przemakaniem, Nie blokuje migracji powietrza z wnętrza buta, Zabezpiecza przed kurzem i brudem |
Działanie | Zabezpieczające |
Forma aplikacji | Spray |
Pojemność | 250 ml |
Rodzaj materiału | Skóra |
Rodzaj produktu | Impregnat |
Nazwa producenta/importera | COCCINE |