Zabawka interaktywna SMILY PLAY Pilot 000723
Rodzaj: | Zabawka interaktywna |
---|---|
Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
Wiek: | 6 m+ |
Funkcje rozwojowe: | Motoryka |
Rodzaj: | Zabawka interaktywna |
---|---|
Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
Wiek: | 6 m+ |
Funkcje rozwojowe: | Motoryka |
Twoja pociecha uwielbia interaktywne zabawki, a jednocześnie jest zafascynowana Waszym pilotem do telewizora? Zmienia kanały, chociaż oglądasz w danym momencie jakiś program? A gdyby brzdąc posiadał własny pilot-zabawkę? Oglądanie ulubionego serialu byłoby w końcu możliwe!
Pilot TV dla dzieci Smily Play zagwarantuje mnóstwo frajdy i świetniej rozrywki przez dłuższy czas! Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest łatwy do chwytania przez małe rączki. Bawić się nim mogą już nawet sześciomiesięczne maluchy. Pilot TV to zabawka, która stanowi doskonały sposób na rozpoczęcie nauki cyfr od 0 do 9, podstawowych kolorów oraz kształtów. Wystarczy wcisnąć dowolny przycisk, a pilot odtworzy jedną z kilku zabawnych melodii. Pomoże to zrozumieć dziecku zależność pomiędzy przyczyną a skutkiem oraz będzie wspierać rozwój jego logicznego myślenia.
Pilot dla dzieci to zabawka, która rozwija również zmysły. Stymuluję percepcję słuchową (wydawane przez zabawkę różne dźwięki) oraz wzrokową. Duży, okrągły przycisk na środku pilota Smily Play miga czerwonym światełkiem, co angażuje uwagę malucha i zachęca go do interakcji. Pobudza także zmysł dotyku – zabawka została stworzona z różnych materiałów o różnej strukturze. Rozwija także umiejętności manualne – kolorowe przyciski pomagają trenować małą motorykę.
Pilot dla dzieci wzbogaca naukę, łącząc ją z fascynującą zabawą. Wpływa ona korzystnie na rozwój językowy oraz zdolności poznawcze malucha.
Pilot TV Smily Play posiada przycisk, który pozwala go wyłączyć i włączyć ponownie, gdy Twoja pociecha znów nabierze ochoty na zabawę. Aby dziecko mogło w pełni korzystać z jego funkcji, wymagane jest zasilenie go 2 bateriami AAA (dołączone do zestawu). Pilot TV to zabawka wykonana z w pełni bezpiecznych materiałów.
Rodzaj | Zabawka interaktywna |
Płeć | Chłopiec, Dziewczynka |
Wiek | 6 m+ |
Materiał | Tworzywo sztuczne |
Funkcje rozwojowe | Motoryka |
Efekt dźwiękowy | Tak |
Efekt świetlny | Tak |
Zawiera akumulator/baterię | Tak |
Wymiary opakowania [mm] | 140 x 220 x 40 |
Gwarancja | 24 miesiące |
Nazwa | Redikom s.c. |
Ulica i numer budynku | Jadwigi 9 |
Kod pocztowy | 62-020 |
Miasto | Jasin |
Nazwa producenta/importera | SMILY PLAY |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich. Idziesz dalej?
Obsługa klienta
Informacje
Kontakt
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 41 287 500,00 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672; INFOLINIA: (22) 122 32 00.