Słuchawki dokanałowe HTC TWS Earbuds Biały

HTC
Przeznaczenie
Do telefonów
Typ słuchawek
Dokanałowe
Transmisja bezprzewodowa
Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz]
20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]
20000
Dynamika [dB]
94
Aktywna redukcja szumów (ANC)
Nie
Kolor
Biały
Kod produktu
375690
199,00
209,47

Najszybsza dostawa:

JUTRO 06.03.2021

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki
HCT Earbuds to słuchawki typu TWS - nie są ograniczone żadnym kablem. Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem ale także miedzy sobą, tworząc słuchawki stereo. Słuchawki bezprzewodowe HTC TWS Earbuds wyróżniają się eleganckim wykonaniem i najnowocześniejszymi technologiami, dzięki czemu zapewniają doskonałe wrażenia muzyczne w każdej sytuacji. Wbudowana bateria zapewnia działanie słuchawek bezprzewodowych nawet przez 6 godzin, ale dzięki etui ładującemu można stopniowo dostarczać słuchawkom wystarczającą moc na kolejne 24 godziny słuchania.

Moduł Bluetooth 5.0
Dzięki zaawansowaniu Bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą oraz z danym urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł umożliwia swobodne prowadzenie rozmów wysokiej jakości, zapewnia dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio. Dodatkowo, można także używać dwóch słuchawek bądź tylko jednej w zależności od potrzeb.

Sterowanie dotykowe
Płytka dotykowa znajdująca się na słuchawkach jest bardzo czuła, dzięki czemu nie wymaga mocnego nacisku, a jedynie delikatnego dotyku. Zastosowane sterowanie dotykowe umożliwia pauzowanie i odtwarzania utworów, zmianę piosenek, odbieranie i odrzucanie połączeń.

Lekkie i komfortowe
Słuchawki HTC Earbuds zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznych rozwiązaniach dzięki czemu idealnie dopasowują się do ucha i tłumią zewnętrzne hałasy. Waga jednej słuchawki wynosi zaledwie 4.5 g a jej rozmiar 18 mm. W rezultacie są one ultralekkie i niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Typ słuchawek Dokanałowe

Składane

Nie
Waga [g] 9
Bezprzewodowe Tak
Wodoodporność Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000

Dynamika [dB]

94
Impedancja [Ω] 16