Uchwyt MELICONI do projektora Slimstyle Pro 100

MELICONI
Rodzaj Uchwyt
Kolor Czarny
Kod produktu 354043
139,90
Raty już od
8,08
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

PRO 100

Uchwyt sufitowy do projektora model PRO 100 (kolor czarny)

Uchwyt PRO 100 przeznaczony jest dla projektorów i rzutników, umożliwiając zawieszenie ich na suficie.

PRO 100

PRO 100

Dwuosiowa rotacja

Przemyślana konstrukcja pozwala na obrót zamocowanego projektora o 360° w poziomie i 45° w pionie.

Wymiary:

PRO 100

PRO 100

W pudełku znajdziesz:

  • Uchwyt PRO 100
  • Poziomicę ułatwiającą montaż
  • Śruby montażowe do projektora
  • Tuleje dystansowe
  • Instrukcję montażu


Bezpieczny i solidny!

Nawet do 15 kg udźwigu gwarantuje, że uchwyt ten wytrzyma obciążenie kilkukrotnie większe niż waga przeciętnego telewizora. Solidna, stabilna, przemyślana konstrukcja gwarantuje produkt na lata, który nawet po długotrwałym użytku nie “wyrobi się”. Nasz uchwyt pomyślnie przeszedł testy na obciążeniu nawet do 45 KG!

CME ER100

Posiadamy certyfikat TUV SUD

Uchwyty z tym certyfikatem testowane są na trzykrotnie większym obciążeniu, niż deklarowany przez producenta - oznacza to, że nasz produkt może pochwalić się wybitną wytrzymałością w porównaniu do innych uchwytów.

CME ER100

Bezpieczeństwo

Telewizor stojący na podstawie jest podatny na rozmaite wypadki np. przypadkowe szturchnięcie lub strącenie przez dziecko które rzuci piłką. W przypadku telewizora zamocowanego na uchwycie masz pewność, że unikniesz tego typu wypadków.

CME ER100

Wygoda

Telewizor powieszony na uchwycie posiada bardzo duże pole do modyfikacji; możesz regulować telewizor w poziome i pionie. Masz możliwość przybliżania i oddalania TV od ściany. Dzięki uchwytom korzystanie z TV jest o wiele wygodniejsze niż stawianie go na półce lub podstawie - zawsze będziesz mógł dostosować kąt telewizora do swoich potrzeb bez przestawiania mebli.

CME ER100

PRO 100

Meliconi

Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje nowe, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana głównie dzięki ekologicznym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach.

Inne

Materiał wykonania: aluminium, Odległość od sufitu: 140 mm, Regulacja kąta w pionie: +/- 45 stopni, Maksymalne obciążenie: 15 kg, Regulacja lewo/prawo: +/- 360 stopni

Rodzaj

Uchwyt

Wyposażenie

Tuleje dystansowe, Zestaw do montażu

Załączona dokumentacja

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

10 lat

Kolor

Czarny

Nazwa producenta/importera

Meliconi

Znak zgodności

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!