Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.68", 1608 x 720px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6500 |
| Procesor: | Unisoc T7225, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.83", 2800 x 1260px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 7000 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 7360-Turbo, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
38,98zł x 60 rat
2 099,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 099,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
