- Strona główna
- Smartfony i telefony
- SMARTFONY
SMARTFONY
Filtruj produkty
Marka: TCL
Marka: OPPO
Marka: NOKIA
Marka: MAXCOM
Marka: REALME
Marka: APPLE
Marka: MPTECH
Marka: GOOGLE
Technologia ekranu: TFT
Technologia ekranu: TN
Technologia ekranu: LCD
Technologia ekranu: Amoled
Technologia ekranu: IPS
Technologia ekranu: OLED
Technologia ekranu: PLS
Cena
Marka
APPLE
(150)REALME
(39)OPPO
(29)NOKIA
(3)TCL
(5)MAXCOM
(37)MPTECH
(1) (207)
(93)
(68)
(4)
(21)
Technologia AI
Przekątna ekranu [cal]
Pojemność akumulatora [mAh]
Rodzaj
(244)
(41)
System operacyjny
Rozdzielczość aparatu fotograficznego tylnego
Technologia ekranu
Amoled
(47)IPS
(27)LCD
(9)OLED
(172)TFT
(31)TN
(4)PLS
(3)
(20)
Liczba rdzeni procesora
(92)
(150)
(1)
(32)
Model procesora
Kolor dominujący
Zastosowanie
Dual SIM
(1)
(10)
(46)
Rozdzielczość ekranu
Rozdzielczość aparatu fotograficznego przedni
Funkcje dodatkowe
(120)
(97)
(171)
Ochrona wyświetlacza
(97)
(2)
(60)
Etui w zestawie
System nawigacyjny
Wysokość [mm]
(14)
(10)
(6)
(5)
(86)
(56)
(108)
Szerokość [mm]
Grubość [mm]
Rodzaj akumulatora
Domyślne
- Domyślne
- Cena - rosnąco
- Cena - malejąco
- Marka A-Z
- Marka Z-A
- Najlepiej oceniane
- Brak wyników
- Brak wyników
20 produktów
- 5 produktów
- 10 produktów
- 15 produktów
- 20 produktów
- 50 produktów
- Brak wyników
- Brak wyników
Widok
| Wyświetlacz: | 2.31", 320 x 240px, TFT, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1700 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
Do porównania
| Wyświetlacz: | 2.8", 320 x 240px, TFT |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.016 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1400 |
| Procesor: | MediaTek MT6260A, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Micro SIM |
| Dual SIM: | Nie |
| Komunikacja: | microUSB |
| Wersja systemu: | Producenta |
Do porównania
ofert na stronie
z 15
