Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.9",3.6", 2640 x 1080px,1066 x 1056px, P-OLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4500 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 7400X, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 13 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.72", 2400 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6000 |
| Procesor: | MediaTek Helio G81 Extreme, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
28,15zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
