Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.5", 1280 x 576px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 3 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 32 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Spreadtrum SC9863, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 5 Mpx, Przedni 2 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 4.2, USB C |
| Wersja systemu: | Android 15 Go |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.6", 2408 x 1080px, PLS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Samsung Exynos 850, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 12 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
