| Wyświetlacz: | 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 30 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Wyświetlacz: | 2", 160 x 120px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.004 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| Procesor: | MediaTek MTK6261D, Jednordzeniowy |
| Rodzaj karty SIM: | Mini SIM |
| Dual SIM: | Mini SIM + Mini SIM |
| Komunikacja: | microUSB |
| Wersja systemu: | Producenta |
2,36zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
