| Wyświetlacz: | 2.4", 320 x 240px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2500 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 2.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
| Wyświetlacz: | 6.52", 1600 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 3 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Mediatek Helio G36, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 2x8 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 5.0, microUSB |
| Wersja systemu: | Android 13 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
