| Wyświetlacz: | 3.5",2.4", 480 x 320px,240 x 320px, IPS, TN |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1400 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
5,42zł x 60 rat
299,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Najszybsza dostawa:
JUTRO
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6", 1152 x 576px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6300 |
| Procesor: | Unisoc T310, Czterordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
12,98zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
