| Wyświetlacz: | 2.4", 240 x 320px, TFT |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
| Procesor: | Spreadtrum SC6531E, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
| Wyświetlacz: | 6.6", 1612 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10300 |
| Procesor: | Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
63,90zł x 10 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
