Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6", 1152 x 576px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6300 |
| Procesor: | Unisoc T606, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 4.2, USB C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.72",1.85", 2400 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10200 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
150,00zł x 10 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
