Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 1000 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Cena z kodem:E0604-190426
Cena z kodem obowiązuje do dnia 19.04.2026 r. godz. 23:59
188,48zł x 60 rat
8 699,00 zł
Cena przed kodem
7 749,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Najszybsza dostawa:
W ŚRODĘ
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 1000 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Cena z kodem:E0604-190426
Cena z kodem obowiązuje do dnia 19.04.2026 r. godz. 23:59
188,48zł x 60 rat
8 699,00 zł
Cena przed kodem
7 749,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
