| Wyświetlacz: | 2.31", 320 x 240px, TFT, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1700 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Wyświetlacz: | 6.72",1.85", 2400 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10200 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8200 , Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
150,00zł x 10 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
