Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.78", 2644 x 1208px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6150 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 7100 Ultimate 5G, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 13 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
21,65zł x 60 rat
1 120,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 120,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Najszybsza dostawa:
W PONIEDZIAŁEK
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.3", 2424 x 1080px, P-OLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5100 |
| Procesor: | Google Tensor G4, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx, Przedni 13 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
55,17zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
