Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.1", 1560 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6580 |
| Procesor: | MediaTek Helio P35, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 12 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
12,98zł x 60 rat
649,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
649,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Dostawa 2-5 dni
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
| Wyświetlacz: | 6.67", 2712 x 1220px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 512 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 9300+, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
