| Wyświetlacz: | 1.77", 160 x 128px, TFT |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Procesor: | Spreadtrum SC6531E, Jednordzeniowy |
| Rodzaj karty SIM: | Micro SIM |
| Dual SIM: | Micro SIM + Mini SIM |
| Komunikacja: | USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Wyświetlacz: | 6.5", 2400 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10600 |
| Procesor: | MediaTek MT8788V/WA, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4.2, USB C |
| Wersja systemu: | Android 13 |
71,90zł x 10 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
