| Wyświetlacz: | 2.2", 220 x 176px, TFT |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.16 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
| Procesor: | MediaTek MT6260D, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Mini SIM |
| Dual SIM: | Nie |
| Komunikacja: | Bluetooth 3.0, microUSB |
| Wersja systemu: | Producenta |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.6", 2408 x 1080px, LCD, PLS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4050 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
106,60zł x 15 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
