| Wyświetlacz: | 2.4", 240 x 320px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| Procesor: | MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Mini SIM |
| Dual SIM: | Mini SIM + Mini SIM |
| Komunikacja: | USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.72", 2400 x 1080px, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5200 |
| Procesor: | MediaTek Helio G81 Extreme, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
21,65zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
