| Wyświetlacz: | 6.2", 1520 x 720px, HD+ |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | MediaTek Helio P22, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Micro SIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Micro SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 10 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.67", 1604 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6000 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 32 Mpx, Przedni 5 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | Android 15 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
