Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.6", 2408 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 22000 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 6100+ 5G, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 13 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 2.8", 320 x 240px, LCD |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.032 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Standardowa karta SIM |
| Dual SIM: | Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 2.1, microUSB |
| Wersja systemu: | Producenta |
3,14zł x 60 rat
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
