| Wyświetlacz: | 2.31", 320 x 240px, TFT, LCD |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 48 MB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 0.128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1700 |
| Procesor: | Unisoc T107, Jednordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Producenta |
| Wyświetlacz: | 6.4", 2400 x 1080px, Super AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Procesor: | MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 12 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
