Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.3", 2856 x 1280px, OLED LTPO |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4870 |
| Procesor: | Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x48 Mpx, Przedni 42 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | eSIM, Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 16 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | 6.58", 2408 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 128 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 8380 |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 700, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2x2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.1, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 11 |
| Smartfon ASIS: | Nie |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
106,67zł x 15 rat 0%
lub zamów telefonicznie 22 122 32 00
