Kamera termowizyjna FLIR ONE Pro Android USB Typ-C (FP3AC)

FLIR
Zasięg obserwacji [m] Brak danych
Kod produktu 465350
2499,00
Raty już od
144,39
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

JUTRO 23.10.2019

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00
Kamera termowizyjna flir one pro

FLIR ONE Pro pomoże Ci szybciej, niż kiedykolwiek, znaleźć trudne do zidentyfikowania problemy. Dzięki połączeniu czujnika termoelektrycznego o wysokiej rozdzielczości, zdolnego do pomiaru temperatur do 400°C (do 752°F) z potężnymi narzędziami pomiarowym i możliwością generowania raportów, FLIR ONE Pro będzie pracował tak ciężko, jak Ty.

Kamera termowizyjna flir one pro

FLIR ONE App

Ulepszona aplikacja umożliwia przesyłanie obrazów termicznych do smartwatcha, umożliwia odblokowanie funkcji "pro", które pomagają uzyskać jak najlepszy obraz, zawiera filmy ze wskazówkami i trikami oraz jest kompatybilna z narzędziem FLIR Tools, co ułatwia raportowanie bezpośrednio z telefonu.

Kamera termowizyjna flir one pro aplikacja

Funkcje FLIR ONE

Dzięki 4-krotnej poprawie rozdzielczości termicznej i zastosowaniu technologii przetwarzania obrazu VividIR™, FLIR ONE Pro pozwala na bardziej szczegółowy pomiar, umożliwia również dostęp do małych elementów z większej odległości, dzięki czemu praca przy urządzeniach elektrycznych jest bardziej bezpieczna.

FLIR ONE, dzięki zastosowanej technologii MSX®, łączy obrazy z obu kamer do tworzenia obrazów termicznych o zwiększonej szczegółowości i rozdzielczości.

FLIR ONE Pro umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -20°C do 400°C (-4°F do 752°F). Dzięki trzem licznikom temperatury w miejscu pomiaru i możliwości odczytu z sześciu obszarów, FLIR ONE Pro zapewnia dodatkową możliwość analizy i raportowania obrazu podczas podróży.

Kamera termowizyjna flir one pro funkcje

OneFit™

Zastosowanie rewolucyjnego złącza z regulacją wysokości OneFit™ sprawia, że urządzenie FLIR One będzie pasowało do telefonu lub tabletu, nawet jeśli znajduje się on w ochronnym etui, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z ochrony telefonu korzystając z funkcjonalności kamery termowizyjnej.

Kamera termowizyjna flir one pro złącze

Kompatybilność

FLIR ONE możesz podłączyć do urządzenia, które posiada złącze USB-C. Wymagania minimalne: Android 5.0.0, GPS, lokalizacja, OTG USB, latarka, mikrofon, do funkcji, panorama: żyroskop i akcelerometr.

Kamera termowizyjna flir one pro kompatybilność

Format zapisywanych plików JPEG, MPEG - 4
Maksymalne powiększenie Nie dotyczy
Przeznaczenie Smartfon, Tablet
Współpraca z aplikacją mobilną Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Zakres rozpoznawalnych temperatur [st.C] Od -20 do 400
Zasięg obserwacji [m] Brak danych
Wymiary [mm] 68 × 34 × 14
Gwarancja 12 miesięcy
Kolor Czarny
Rodzaj Kamera termowizyjna
Maksymalny czas działania [h] 1
Rozdzielczość obrazu [px] 1440 x 1080
Zasilanie Akumulatorowe
Nazwa producenta/importera FLIR

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!