Hub GREEN CELL AK50

GREEN CELL
Liczba portów wyjścia [szt] 7
Interfejs microSD , USB 3.0 , USB 2.0 , USB Type-C , HDMI , SD
Obsługiwane standardy USB USB Type-C , USB 2.0 , USB 3.0
Kod produktu 406886
147,99
Raty już od
8,55
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

JUTRO 10.12.2019

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00
Więcej portów, więcej możliwości

Dzięki adapterowi Green Cell zamienisz jeden port USB-C na 7 niezwykle przydatnych portów. Pozwoli Ci to zwiększyć możliwości swojego urządzenia. HUB to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą wynieść efektywność swojej pracy na zupełnie nowy poziom.

Zaawansowana elektronika sterująca sprawia, że podłączony sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony na wypadek nieprzewidzianych ewentualności. Ta mała skrzyneczka otworzy drzwi do wygodniejszej, efektywniejszej oraz szybszej pracy.

Z hubem nie będziesz już musiał przepinać urządzeń i priorytetyzować, które mają pierwszeństwo w dostępie do portu.

Hub USB GREEN CELL AK50 - Hub USB

Design, który przykuwa oko

HUB Green Cell USB-C 7 w 1 charakteryzuje się wyszukanym projektem, który nadaje całości elegancki kształt. Hub AK50 jest wyjątkowo stabilny i gładko przylega do praktycznie każdej powierzchni. Jego delikatne i minimalistyczne wykończenie sprawia, że doskonale wkomponowuje się w przestrzeń nowoczesnego biurka. Kabel wzmocniony nylonowym oplotem dodatkowo gwarantuje niezawodność urządzenia podczas codziennego użytku.

Hub USB GREEN CELL AK50 - Design

Szybsze ładowanie, większa wygoda

Adapter Green Cell wspiera technologię szybkiego ładowania Power Delivery, Quick Charge 3.0/4.0 oraz Pass-Through. Dzięki temu przez adapter można ładować podłączony sprzęt z maksymalną mocą sięgającą nawet 87W.

Hub USB GREEN CELL AK50 - ładowanie

Bezpiecznie podłącz dowolne urządzenie

Prezentowany adapter jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w port USB-C. Dzięki temu sfera możliwości do wykorzystania urządzeń peryferyjnych jest znacznie rozszerzona. Codzienna praca nabierze szybszego tempa pozwalając posiadaczom najnowszych ultrabooków (wyposażonych często jedynie w jeden port USB typu C) skutecznie wyprzedzić innych użytkowników.

Hub USB GREEN CELL AK50 - USB-C

Brak uzależnienia od Wi-Fi

Dzięki znajdującemu się w hubie Green Cell dodatkowemu złączu Ethernet 1Gbps i wbudowanej karcie sieciowej nie trzeba martwić się o jakość i siłę sygnału Wi-Fi. Jeden klik wystarczy by cieszyć się szybkim transferem danych oraz stabilnym połączeniem internetowym.

Hub USB GREEN CELL AK50 - Ethernet

Zamień smartfon w minikomputer

Adapter Green Cell pozwala na pełniejsze wykorzystanie możliwości swojego smartphona zmieniając go w małą stację roboczą. Smartfony wyposażone w technologię Samsung DeX, Huawei EMUI Desktop lub PC Mode mogą stać się miniaturowymi komputerami, do których można podłączyć myszkę, klawiaturę i monitor.

Hub USB GREEN CELL AK50 - smartfon

Narzędzie, które zmieni Twoje technologiczne życie

W małych wymiarach adaptera Green Cell drzemie ogrom możliwości, które uczynią z niego idealnego kompana zarówno przy pracy, jak i rozrywce. Szybko okaże się on niezbędnym oraz funkcjonalnym gadżetem, który zmieni codzienną rzeczywistość na lepsze.

Hub USB GREEN CELL AK50 - funkcjonalny gadżet

Interfejs microSD, USB 3.0, USB 2.0, USB Type-C, HDMI, SD
Liczba portów wyjścia [szt] 7
Obsługiwane standardy USB USB Type-C, USB 2.0, USB 3.0
Gwarancja  24 miesiące
Rodzaj Hub
Nazwa producenta/importera GREEN CELL
Znak zgodności

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!