Wideorejestrator DDPAI X2 Pro Plus

DDPAI
Kąt widzenia [stopnie] 140
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 2560 x 1440
GPS Tak
Tryb nocny Tak
Wi-Fi Tak
Kod produktu 876640
96838
Raty już od
3658
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

DDPai X2 Pro+

Najwyższy wymiar bezpieczeństwa z podwójną kamerą samochodową

Podwójny zapis w jakości HD z przedniej i tylnej kamery jednocześnie

Funkcja Picture-in-Picture (PiP) w celu przełączania nagrania lub podglądu na żywo w aplikacji DDPai przeznaczonej do smartfonów

Technologia D² Save z podwójną pamięcią

Teraz już nie musisz się bać tego, że przegapisz cenne sekundy decydującego momentu z powodu problemów z zapisem danych na karcie SD.

Łatwe odtwarzanie i pobieranie nagrań na smartfona

W aplikacji DDPai użytkownicy mogą po podłączeniu do kamery ustawiać parametry, przeglądać sporządzone nagrania, a te wybrane pobrać na telefon. Bez jakichkolwiek dodatkowych ustawień możesz mieć dostęp do nagrań bez konieczności podłączenia do komputera. Wygodniejsza obsługa z myślą o większym bezpieczeństwie.

Jeden klik - natychmiastowe ujęcie

Umieść przycisk bezprzewodowy Snap gdziekolwiek będzie Ci wygodnie. W zestawie znajdziesz również dwustronną taśmę samoprzylepną, abyś mógł bezpiecznie zamocować przycisk w dowolnym miejscu. Jedno wciśnięcie spowoduje sporządzenie 10 sekund nagrania, dzięki czemu zarejestrujesz ważny moment, którym od razu będziesz mógł się podzielić w sieciach społecznościowych.

Wbudowany GPS i G-sensor

Dane dotyczące trasy, takie jak wideo, prędkość, przyspieszenie czy położenie mogą zostać zarejestrowane i zsynchronizowane w smartfonie dzięki wbudowanemu chipowi służącemu lokalizacji oraz akcelerometrowi.

Po co komu ekran, jeśli ten najlepszy znajduje się w kieszeni

Szczególnie starannie zaprojektowana aplikacja DDPai do smartfonów pozwoli na intuicyjne dla każdego użytkownika zarządzanie nagraniami i ustawieniami kamery. Dzięki temu zarejestrowane materiały masz teraz "w zasięgu palca". Wystarczy połączyć się z kamerą, znaleźć odpowiedni moment, odtworzyć, pobrać lub udostępnić. A to wszystko z twojego telefonu, który masz zawsze pod ręką. W ten sposób możesz pracować z nagraniem już w ciągu pierwszych kilku sekund po wypadku, a tym samym mieć w zanadrzu dowód jeszcze przed tym, zanim znajdziesz dostęp do komputera. We wszystkich nagraniach rejestrowane są również współrzędne GPS. W związku z tym możesz śledzić w aplikacji przemierzoną trasę i analizować statystyki, których dane prezentowane są na mapach Google w wyjątkowo przejrzysty sposób.

Dziel się wrażeniami z trasy

Podziel się swoimi doświadczeniami za kierownicą z innymi w kanale użytkownika „On the road“ i udowodnij, jak wiele może się wydarzyć na drodze.

Osobliwy, a przy tym funkcjonalny dizajn

Jednym wciśnięciem przycisku wyłączysz nagrywanie dźwięku. Wyraziste wykonanie, które ułatwia lokalizację urządzenia, dzięki czemu nie zagraża Twojemu bezpieczeństwu.
G-sensor w razie wypadku zabezpieczy nagranie momentu krytycznego. Dzięki temu nagranie nie zostanie zastąpione ani usunięte. Czułość sensora można zmieniać w ustawieniach kamery poprzez aplikację DDPai.

Kamera i aplikacja dbają o żywotność wprowadzonej karty, a w razie jakichkolwiek problemów natychmiast poinformują użytkownika o zaistniałym problemie.

Wysokiej jakości bateria umożliwia kamerze wykonywanie nieprzerwanego zapisu nawet po utracie źródła zasilania.

Oficjalna polska dystrybucja

  • Kamery samochodowe DDPai pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, czego dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Produkty opatrzone tym symbolem są dostępne jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują wysoką jakość produktu i sprawną obsługę klienta. Kupujący ma dzięki temu pewność, że oprócz samego produktu zyska również instrukcję w języku polskim, profesjonalną obsługę klienta, certyfikat bezpieczeństwa pracy w UE i wsparcie serwisowe.

Zaawansowane wyposażenie w kompaktowym opakowaniu

Grubość [mm] 62
Szerokość [mm] 98
Wysokość [mm] 29
Format zapisu plików H.264
Kąt widzenia [stopnie] 140
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 2560 x 1440
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 2592 x 1520
Przetwornik CMOS
Stabilizacja obrazu Nie
Zoom cyfrowy Nie
Kolor Czarny
Wyposażenie Samoprzylepne mocowanie 3M, Kabel łączący przednią i tylną kamerę, Bezprzewodowy przycisk snap, Kamera wsteczna
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Detekcja Ruchu Tak
Dotykowy ekran LCD Nie
Funkcje dodatkowe Współpracuje z aplikacją, Technologia WDR, G-Sensor
GPS Tak
Mikrofon Nie
Obsługiwane karty pamięci microSD
Tryb nocny Tak
Wi-Fi Tak
Zasilanie Zasilacz samochodowy, Akumulatorowe
AV Nie
HDMI Nie
USB microUSB

        Wideorejestrator DDPAI X2 Pro Plus

Wideorejestrator DDPAI X2 Pro Plus

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia

 

Warunki ubezpieczenia

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!