Dron SYMA X23W Biały

SYMA
Stabilizator
6-osiowy
Kamera
Tak
Czujniki
Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Żyroskop
Czytnik kart pamięci
Nie
GPS
Nie
Przewidywany czas lotu do [min]
8
Kod produktu
343577
219,99

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 03.12.2020

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

Quadrocopter o doskonałej charakterystyce lotu jest przeznaczony do pokojowego latania na powietrzu, w pomieszczeniach i salach, oraz do robienia zdjęć i robienia zdjęć. Dzięki 6-osiowemu żyroskopowi i czujnikowi barometrycznemu model jest bardzo stabilny i umożliwia nagranie wysokiej jakości.
Konstrukcja wysokiej jakości elastycznego plastiku chroni wszystkie części modelu przed uszkodzeniem. Podwozie zapewnia stabilność podczas startu i lądowania, a osłona śmigła chroni przed uszkodzeniem w wyniku przypadkowego upadku.

Dzięki jednostce kontroli jakości ten model jest bardzo stabilny, co stanowi warunek wstępny do tworzenia wysokiej jakości nagrań wideo i zdjęć. W tym samym czasie przełączanie pomiędzy ugięciami prostymi i podwójnymi może być użyte do ustawienia zachowania modelu zgodnie z doświadczeniem pilota (początkujący / ekspert). Model wyposażony jest w czujnik barometryczny, który umożliwia utrzymanie zadanej wysokości i pozwala pilotowi na pracę z kamerą. Czerwone i zielone diody LED na modelu pomagają w orientacji i kierunku ruchu. Model posiada również funkcję kontroli Headless - Pilot w modelu.

Model wyposażony jest w podwójny system ochrony:
Zabezpieczenie przed niskim napięciem baterii - wskazanie diody LED sygnalizuje niskie napięcie akumulatora, przy zrzucaniu do najniższej wartości model automatycznie ląduje
Zabezpieczenie przed przeciążeniem układu napędowego - w przypadku przeciążenia systemu lub kontaktu śruby napędowej z przeszkodą model automatycznie zatrzymuje silniki

Automatyczna funkcja 3D FLIP dodaje dodatkowej zabawy. Proste naciśnięcie jednego przycisku sprawia, że \u200b\u200bmodel staje się idealną pętlą.

Aparat ma rozdzielczość wideo 720 x 480 pikseli i 1 MPX dla zdjęć i jest wyposażony w transfer WiFi do telefonu komórkowego.
Do sterowania kamerą i podglądem na żywo FPV, SYMA GO jest kompatybilny z mobilnym iOS (iOS 5.0)" i wyżej) oraz Android (Android 4.1 i wyższe).

Model można również kontrolować za pomocą telefonu komórkowego / tabletu, gdzie dostępnych jest wiele funkcji automatycznych, w tym Waypoint , który pozwala latać modelem wzdłuż wstępnie określonej trasy.

Akumulator litowo-jonowy 3.7 V 500 mA jest ładowany za pomocą dostarczonej ładowarki USB, czas ładowania akumulatora wynosi około 130 minut, a czas lotu wynosi około 7 minut.

Przetwornik 2,4 GHz znajduje się w trybie 2. Na panelu przednim znajduje się automatyczna kontrola pętli i automatycznego uruchamiania / lądowania. Uchwyt telefonu komórkowego jest również dostarczany z nadajnikiem.
Maksymalny zasięg sterowania modelem to 70 metrów z nadajnikiem, cc 20 - 50 metrów z telefonem komórkowym.

Częstotliwość [GHz] 2.4
Uchwyt urządzenia mobilnego Smartfon
Zasięg [m] 25
Konstrukcja Quadcopter
Stabilizator 6-osiowy
Wymiary [mm] 210 x 210 x 50
Format zapisu filmów MPEG-4
Format zapisu zdjęć JPG
Kamera Tak
Rozdzielczość filmów 720 x 480
Rozdzielczość zdjęć 1280 x 720
Kolor Biały
Wyposażenie Akumulator, Kabel do ładowania, Pilot zdalnego sterowania, Zapasowe śmigła
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czujniki Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Żyroskop
Czytnik kart pamięci Nie
Funkcje dodatkowe Akrobacja 360°, Auto-Start, Zawis w powietrzu
GPS Nie
Inne Czas ładowania: 120 min, Oświetlenie LED
Pojemność baterii [mAh] 500
Przewidywany czas lotu do [min] 8
Rodzaj baterii 4 x AA, Litowo-jonowy
Silniki 4 silniki
Sterowanie Dedykowana aplikacja
Tryb lotu Headless Mode
USB Tak
Wi-Fi Tak
Nazwa producenta/importera SYMA
Znak zgodności

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!