Uchwyt selfie SUPERBEE GEP300 (300 cm) Czarny

Superbee
Dedykowany model Uniwersalny
Kod produktu 326752
139,99
Raty już od
8,09
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

JUTRO 23.10.2019

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00

Ramię teleskopowe Superbee GEP300 do kamer sportowych, smartfonów i aparatów - 300 cmSuperbee GEP300 to ramię teleskopowe pozwalające na oddalenie zamocowanej kamery czy aparatu na odległość do 300 cm, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie szerszej perspektywy. W efekcie w kadrze znajdzie się zdecydowanie więcej elementów. Kijek posiada płynną regulację między 88 cm a 300 cm. Blokady długości ramienia dokonuje się przy użyciu zacisków umieszczonych na poszczególnych sekcjach.
  Kijek teleskopowy Superbee został wykonany z połączenia tworzyw sztucznych oraz stopu aluminium, efektem czego jest niska waga. Wysokiej jakości materiały zastosowane w procesie produkcji  gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie.

  Odkryj nieograniczone możliwości
  Wysięgnik doskonale sprawdzi się zarówno podczas jazdy na nartach, snowboardzie, deskorolce, rowerze czy rolkach, jak i spaceru w lesie. Umożliwia uzyskanie efektu zbliżonego do filmowania z drona. GEP300 to również znakomite narzędzie do lampy błyskowej, ledowej czy mikrofonu. Przy odrobinie wyobraźni gama jego zastosowań jest prawie nieograniczona.


  Idealny do kamer, smartfonów i małych aparatów
  Domyślnie wysięgnik teleskopowy GEP300 zakończony jest mocowaniem systemu GoPro do kamer sportowych, co zapewnia kompatybilność z większością modeli dostępnych w sprzedaży.  Specjalnie zaprojektowana, przedłużona śruba montażowa nie koliduje z wodoodporną obudową. Dodatkowo znajdujący się w zestawie mobile holder daje możliwość korzystania ze smartfonów (o szerokości nie większej niż 85 mm) a adapter z gwintem statywowym 1/4 cala, aparatów fotograficznych i kamer. Jego konstrukcja pozwala na ustawienie zamontowanego aparatu pod wybranym kątem.


  Maksymalnie bezpieczny
  Rączka ramienia teleskopowego pokryta została miękką pianką o wysokiej gęstości, ułatwiającą jego trzymanie.

    Przeznaczenie Kamery GoPro, Smartfony, Mocowanie statywowe żeńskie 1/4
    Rodzaj akcesorium Uchwyt selfie
    Kolor Czarny
    Zawartość zestawu Uchwyt, Adapter
    Gwarancja 24 miesiące
    Dedykowany model Uniwersalny
    Nazwa producenta/importera Superbee

    Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
    Zostaw nam swój adres email.

    Zapisz się na newsletter!