Zadbaj o bezpieczeństwo, chroniąc się przed zatruciem czadem

Ulubione
×Znajdź produkty podobne
×Klasa energetyczna
×Zadaj pytanie
×Zapytaj o produkt:
Czujnik tlenku węgla (czadu) FIREANGEL FA3313
Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane
Galeria
××TV, Audio i RTV
AGD
AGD do zabudowy
AGD małe
Komputery i tablety
Smartfony i telefony
Foto i kamery
Konsole i gry
Rowery
Fitness i sport
Dom i ogród
Zabawki i LEGO
Typ czujnika | Czujnik tlenku węgla (czadu) |
Rodzaj wykrywanych zagrożeń | Tlenek węgla (czad) |
Komunikaty | Niski stan baterii, Optyczne, Sygnał dźwiękowy |
Komunikacja | Brak |
Zasilanie | Bateryjne |
Przeznaczenie | Czujnik wewnętrzny |
Kod produktu | 517841 |
Sygnalizacja słabej baterii i końca działaniaFunkcja testowania/resetowania czujnika |
Najszybsza dostawa:
w sobotę26.04.2025
Czujnik tlenku węgla (czadu) FIREANGEL FA3313 to wysokiej klasy urządzenie służące do ochrony przed zatruciem tlenkiem węgla. Unikalna konstrukcja czujnika oraz zastosowane w nim technologie zapewnią szybką reakcję, nawet przy wykryciu śladowych ilości tlenku węgla w powietrzu.
Czujnik czadu FIREANGEL FA3313 wyposażony został w sensor elektrochemiczny, który został opracowany w zakładach PACE-Sensor w Kanadzie, należących do koncernu FIREANGEL. W momencie pojawienia się nawet niewielkiej ilości tlenku węgla detektor poinformuje użytkowników wyraźną sygnalizacją optyczną oraz głośnym alarmem dźwiękowym o natężeniu 85 dB - słyszanym już w odległości ok. 1 m.
Wbudowany system autokontroli na bieżąco sprawdzi poprawność działania czujnika i w razie konieczności zasygnalizuje nieprawidłową pracę. Użytkownik sam może przetestować urządzenie, używając dużego przycisku TEST/RESET, który pozwala również na ewentualne wyciszenie alarmu.
Czujnik FIREANGEL FA3313 zasilany jest przez dwie wymienne baterie AA, które zostały dołączone do zestawu. W razie niskiego stanu ich naładowania, przez 30 dni układ autokontroli będzie sygnalizował konieczność ich wymiany.
Tlenek węgla może powstać w pomieszczeniach wyposażonych w urządzenia grzewcze, takie jak np.: ogrzewacze gazowe, kominki, kotły gazowe, olejowe, węglowe itp. Każdego roku w Polsce dochodzi do kilku tysięcy wypadków związanych z tlenkiem węgla. Jedynym skutecznym sposobem ochrony przed tym zagrożeniem jest zastosowanie certyfikowanego czujnika tlenku węgla.
W ofercie sprzedaży znajduje się czujnik tlenku węgla (czadu) FIREANGEL FA3313 i dwie baterie AA.
Spełnione normy | EN50291-1:2018, EN50291-2:2019 |
Typ czujnika | Czujnik tlenku węgla (czadu) |
Rodzaj czujnika | Elektrochemiczny |
Rodzaj wykrywanych zagrożeń | Tlenek węgla (czad) |
Przeznaczenie | Czujnik wewnętrzny |
Zasilanie | Bateryjne |
Bateria w zestawie | Tak |
Sygnalizacja stanu baterii | Tak |
Wyświetlacz | Nie |
Czujnik otwarcia drzwi | Nie |
Czujnik smogu | Tak |
Czujnik zmierzchowy | Nie |
Czujnik dymu papierosowego | Nie |
Komunikacja | Brak |
Komunikaty | Niski stan baterii, Optyczne, Sygnał dźwiękowy |
Poziom dźwięku [dB] | 85 |
Wymiary [mm] | 119 x 62 x 38 |
Spełnione normy - właściwości | Bezpieczeństwo użytkowania w mobilnych warunkach, Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym, Odporność na warunki zewnętrzne, Odporność na zakłócenia, Przeznaczenie specjalne - pojazdy rekreacyjne i jednostki pływające, Zgodność z wymaganiami dyrektyw unijnych dot. bezpieczeństwa |
Współpraca z systemami | Brak |
Wymaga mostu/bramki do działania | Nie |
Model producenta | FA3313-INT |
Gwarancja | 10 lat |
Długość [mm] | 119 |
Rodzaj baterii | 2 x AA |
Nazwa | OROMED SZYMANEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
Ulica i numer budynku | ul. Ptasia 10 |
Kod pocztowy | 60-319 |
Miasto | Poznań |
Adres elektroniczny | [email protected] |
Nazwa producenta/importera | FireAngel |