Ulubione
×Znajdź produkty podobne
×Klasa energetyczna
×Zadaj pytanie
×Galeria
××TV, Audio i RTV
AGD
AGD do zabudowy
AGD małe
Komputery i tablety
Smartfony i telefony
Foto i kamery
Konsole i gry
Rowery
Fitness i sport
Dom i ogród
Zabawki i LEGO
Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury
FIBARO Door/Window Sensor to najmniejszy i najlepiej zaprojektowany czujnik otwarcia i temperatury dostępny na rynku. Miniaturowe rozmiary i niezwykła lekkość sprawią, że będzie niemal niezauważalny na Twoich oknach i drzwiach.
FIBARO Door/Window Sensor łączy wiele funkcji umożliwiających podniesienie komfortu i bezpieczeństwa.
FIBARO Door/Window Sensor idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza i co najważniejsze jest łatwy w montażu. Sam zdecyduj, gdzie przyda Ci się najbardziej.
Dom wyposażony w FIBARO Door/Window Sensory przypomni Ci o pozostawionych otwartych oknach. Może to robić, gdy wychodzisz do pracy, idziesz spać lub, gdy zanosi się na deszcz.
Użyj FIBARO Door/Window Sensora jako wyzwalacza scen. Umieszczony przy drzwiach wejściowych może aktywować sekwencję, która przywita wchodzących domowników.
System FIBARO umożliwia uzbrajanie urządzeń, a w przypadku naruszenia uruchomi się scena alarmowa i zostanie wysłane powiadomienie.
FIBARO Door/Window Sensor natychmiast poinformuje o próbach zdemontowania lub otwarcia obudowy czujnika. Możesz mieć pewność, że Ty i Twoja rodzina jesteście chronieni.
Spełnione normy | 2015/863, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU |
Typ czujnika | Czujnik ruchu |
Rodzaj czujnika | Magnetyczny |
Rodzaj wykrywanych zagrożeń | Otwarcie drzwi i okien, Temperatura |
Przeznaczenie | Czujnik wewnętrzny |
Zasilanie | Bateryjne |
Bateria w zestawie | Tak |
Sygnalizacja stanu baterii | Tak |
Wyświetlacz | Nie |
Czujnik otwarcia drzwi | Tak |
Czujnik smogu | Nie |
Czujnik zmierzchowy | Nie |
Czujnik dymu papierosowego | Nie |
Komunikacja | Z-Wave |
Dedykowana aplikacja | Fibaro |
Komunikaty | Aplikacja mobilna |
Wymiary [mm] | 71 x 18 x 18 |
Współpraca z systemami | Android, iOS |
Wymaga mostu/bramki do działania | Tak |
Gwarancja | 24 miesiące |
Długość [mm] | 71 |
Rodzaj baterii | 1 x AA |
Nazwa | ACTION SPÓŁKA AKCYJNA |
Ulica i numer budynku | ul. Dawidowska 10 |
Kod pocztowy | 05-500 |
Miasto | Zamienie |
Adres elektroniczny | [email protected] |
Nazwa producenta/importera | FIBARO |