Suszarka SIEMENS WT7HY781PL

SIEMENS
Wielkość załadunku [kg] 9
Typ suszarki Kondensacyjna
System suszenia pompą cieplną Tak
Wysokość [cm] 84.2
Szerokość [cm] 59.8
Głębokość [cm] 59.9
Funkcje parowe Nie
Silnik inwerterowy Nie
Kod produktu 363552
Klasa energetyczna
A++ A+++-D
389900
Raty już od
14730
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 17.09.2019

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00
Suszarka SIEMENS

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL stanowi premium wśród suszarek do bielizny marki Siemens. Model oferuje profesjonalne usługi na najwyższym poziomie oraz komfortowo łatwą obsługę bezpośrednią za pomocą wyświetlacza TFT oraz za pośrednictwem technologii Home Connect, łączącej użytkownika z urządzeniem przez internet. W tym modelu istnieje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Dodatkowym atutem jest ich rekordowa energooszczędność dzięki systemowi samooczyszczenia wymiennika ciepła.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Wygląd Ogólny

Klasa efektywności A++

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL pozwala oszczędzić czas, pieniądze i środowisko. Suszarka z technologią activeAir wyjątkowo efektywnie wykorzystuje energie – legitymuje się klasa wydajności energetycznej A++.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Klasa efektywności

activeSteam. Sekrety suszenia i odświeżania parą

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL nie tylko suszy, lecz także usuwa zagniecenia i odświeżają tkaniny, usuwając nieprzyjemne zapachy, jedynie przy użyciu pary! Innowacyjna technologia activeSteam proponuje cztery przydatne programy z 3-stopniowa regulacja intensywności pary. Programy Bawełna non-iron i Syntetyki doskonale wygładzają suszoną odzież, zmniejszając potrzebę prasowania, natomiast programy Ubrania Business i Odzież Codzienna służą odświeżaniu rzeczy przywracając im świetny wygląd i przyjemny zapach.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - activeSteam

autoDry Sensor. Automatyka suszenia z czujnikiem wilgotności

Dzięki wykorzystaniu czujnika wilgotności suszarka SIEMENS WT7HY781PL sama rozpoznaje, kiedy należy zakończyć suszenie. Krótsze suszenie oznacza oszczędność czasu i redukcje zużycia energii.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - autoDry Sensor

softDry. Technologia idealnego suszenia

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL z systemem softDry zapewnia maksymalną ochronę suszonych tkanin. Strumień powietrza utrzymywany jest na stałym poziomie, a sensory kontrolują temperature, niwelując jej wahania. Ochronie ubrań i minimalizacji zagnieceń sprzyja dodatkowo gładka powierzchnia wewnętrznej strony drzwi oraz duży, mieszczący nawet 9 kg bielizny bęben. Na komfort użytkowania ma tez wpływ oświetlenie wnętrza i przeszklone drzwi.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - softDry

System Mniej zagnieceń

Włączenie funkcji Mniej zagnieceń w suszarce SIEMENS WT7HY781PL obejmuje specjalna fazę cyklicznych obrotów bębna po zakończeniu programu. Faza mieszania i rozdzielania odzieży skutecznie zapobiega zagnieceniom i może trwać od 30 do 120 minut. W trakcie łagodnego odwirowywania, dzięki specjalnym ruchom bębna odzież wielokrotnie zmienia swoje położenie i układa się w sposób eliminujący zagniecenia.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - System Mniej zagnieceń

Programy czasowe

Programy w suszarce SIEMENS WT7HY781PL doskonale sprawdzają sie przy suszeniu tekstyliów, wykonanych z rożnego rodzaju materiałów, jak np. kurtki z membraną wodoodporną. Programy czasowe charakteryzują się umiarkowaną temperaturą, a dobranie odpowiedniego czasu sprzyja skutecznemu dosuszeniu wolniej schnącej warstwy w optymalny sposób, bez szkody dla innych rodzajów tkanin, wchodzących w skład danego wyrobu.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Programy czasowe

HomeConnect. Suszenie sterowane smartfonem

SIEMENS WT7HY781PL z funkcją Home Connect umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem za pośrednictwem internetu. Specjalna aplikacja w smartfonie lub tablecie otwiera dostęp do całego wachlarza możliwości: od dobrania odpowiedniego programu do powiadomienia o zakończeniu cyklu. Aplikacja dostarcza tez praktycznych wskazówek związanych z użytkowaniem urządzenia oraz informacji określających zużycie energii podczas pracy.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - HomeConnect

activeAir – pompa ciepła. Energia w zamkniętym obiegu

W suszarce SIEMENS WT7HY781PL zastosowano pompę ciepła, która pozwala dodatkowo zaoszczędzić aż do 60% energii w porównaniu z klasą efektywności energetycznej A! Pompa działa na zasadach znanych z chłodziarek i zamrażarek. W nich ciepło jest „wypompowywane” z przechowywanych produktów (co obniża ich temperature), a oddawane do pomieszczenia. Pompa ciepła stosuje tzw. recykling energii. Zamiast wypuszczać gorące powietrze z suszarki, ponownie wykorzystuje jego temperature do ogrzania nowego powietrza potrzebnego do suszenia. I tak obieg się zamyka.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - activeAir

selfCleaning Condenser. System samoczyszczenia wymiennika ciepła

Innowacja ta zwalnia użytkownika z konieczności cyklicznego oczyszczania wymiennika ciepła i ma doskonały wpływ na jakość pracy suszarki SIEMENS WT7HY781PL. Wymiennik ciepła jest teraz oczyszczany automatycznie: intensywnie i kilkakrotnie podczas każdego suszenia. Brak zanieczyszczeń sprzyja swobodnej cyrkulacji ciepła, zapewniając utrzymanie zużycia energii na takim samym, wyjątkowo niskim poziomie – przez cały okres użytkowania suszarki. Proces czyszczenia obywa się bez doprowadzania wody z zewnątrz. Wykorzystywana jest skroplona para pochodząca z wilgotnych ubrań.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - selfCleaning Condenser

sensitiveDrying system

System sensitiveDrying w suszarce SIEMENS WT7HY781PL zapewnia ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw można suszyć nawet jedwabna bieliznę i wełnę. Zawartość bębna o łagodnych przetłoczeniach jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycje tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - sensitiveDrying system

Oświetlenie bębna

Dzięki oświetleniu bębna można podglądać prace suszarki SIEMENS WT7HY781PL lub sprawdzać stan suszących się ubrań przez szklane drzwi – bez ich niepotrzebnego otwierania podczas trwania programu.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Oświetlenie bębna

Łącznik z wysuwaną szufladą

Idealnym uzupełnieniem pralki jest suszarka do ubrań. Jeśli masz niewiele miejsca, proponujemy takie rozwiązanie: za pomocą specjalnego łącznika (WZ20400) z wysuwaną półka do odkładania bielizny można ustawić suszarkę na pralce – obsługa suszarki SIEMENS WT7HY781PL będzie wyjątkowo wygodna.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Łącznik z wysuwaną szufladą

Zestaw odprowadzający wodę

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki SIEMENS WT7HY781PL do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroplona woda, a także wyeliminować przestoje w pracy pralki, spowodowane jego zapełnieniem.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - Zestaw odprowadzający wodę

antiVibration Design

Dzięki nowatorskiemu wzornictwu suszarka SIEMENS WT7HY781PL jest wyjątkowo cichy. Wyróżnia się skuteczną izolacją wyciszającą oraz specjalna konstrukcja ścianek bocznych, doskonale redukująca wibracje podczas pracy. Wytłoczenia antiVibration Design na ścianach bocznych suszarki skutecznie eliminuje drgania przy wirowaniu. Wszystko to sprawia, ze suszarka może być użytkowana w każdym pomieszczeniu.

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL - antiVibration Design

Zastosowane technologie

Technologia AutoDrySystem softDryProgram MIXProgram OutdoorSyntetyki
Funkcje dodatkowe Technologia AutoDry, System softDry, Oświetlenie bębna, AntiVibration Design, Sygnał akustyczny informujący o zakończeniu programu
Funkcje parowe Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Nie
Typ suszarki Kondensacyjna
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Zużycie energii załadunek pełny / częściowy [kWh] 2.06 / 1.24
Kolor Biały
Suszarka automatyczna Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 166 minut / 108 minut
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy A / A
Programy suszenia Bawełna, Koszule/Bluzki, Pierze/Puch, Ręczniki, Wełna, Dessous, Program MIX, Program Outdoor, Syntetyki
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska
Możliwość montażu na pralce Tak
Poziom hałasu [dB] 64
Suszarka do zabudowy Nie
System suszenia pompą cieplną Tak
Wielkość załadunku [kg] 9
Zbiornik na wodę Tak
Klasa energetyczna A++
Głębokość [cm] 59.9
Szerokość [cm] 59.8
Wysokość [cm] 84.2
Roczne zużycie energii [kWh] 259

    Suszarka SIEMENS WT7HY781PL

Suszarka SIEMENS WT7HY781PL

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!