Lodówka BEKO GN163130ZGB

BEKO
Wysokość [cm] 182
Szerokość [cm] 91
Głębokość [cm] 72
Pojemność użytkowa chłodziarki [l] 368
Pojemność użytkowa zamrażarki [l] 190
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Roczne zużycie energii [kWh] 381
Poziom hałasu (dB) 43
Kod produktu 863328
Klasa energetyczna
A++ A+++-D
409900
Raty już od
15485
Sprawdź

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 20.08.2019

Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie
22 122 32 00
Lodówka Side by Side Beko

Lodówka BEKO GN163130ZGB o szerokości 91 cm i wysokości 182 cm w klasie energetycznej A++. Pojemność chłodziarki wynosi 368 l, a zamrażarki 190 l. Urządzenie posiada NeoFrost, która eliminuje powstawianie szronu w urządzeniu oraz system Active Fresh Blue Light, zwiekszający walory odżywcze. Roczne zużycie energii wynosi 381 kWh.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Wygląd Ogólny

Klasa energetyczna A++

Lodówka BEKO GN163130ZGB posiada klasę energetyczną A++, która zużywa jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A+. Nie tylko przyczynia się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dba o środowisko naturalne. Jeśli tylko możesz, postaw na wysoką klasę energetyczną A++.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Klasa energetyczna

NeoFrost

Technologia NeoFrost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz lodówki BEKO GN163130ZGB, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. NeoFrost to także dwa niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Dzięki NeoFrost Twoja żywność pozostanie dłużej świeża, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - NeoFrost

No Frost

Dzięki systemowi No Frost, nie będziesz musiał rozmrażać zamrażalnika BEKO GN163130ZGB, a produkty w nim pozostaną nie oszronione. Dzieje się to automatycznie, dzięki wymuszonemu przez system No Frost obiegowi powietrza - wilgoć jest odprowadzana z wnętrza na zewnątrz zamrażarki. Dzięki braku szronu w urządzeniu, zawartość zamrażarki jest dobrze widoczna, produkty nie przyklejają się do pozostałych i łatwiej po nie sięgnąć.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - No Frost

Szybkie mrożenie

Szybkie mrożenie w lodówce BEKO GN163130ZGB zapewnia szybkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Dzięki szybkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w składniki odżywcze.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Szybkie mrożenie

Everfresh+

W celu przedłużenia świeżości owoców i warzyw, Beko zaprojektowało nową komorę lodówki BEKO GN163130ZGB o nazwie Everfresh+. Dzięki dokładnej regulacji wilgotności powietrza, wpadającego do szuflady Evefresh+ przez specjalne kanały, świeżość zgromadzonych w niej warzyw i owoców przedłuży się nawet do 30 dni. Everfresh+ to idealny sposób na ograniczenie zakupów, a dzięki temu - także więcej czasu dla Ciebie.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Everfresh+

System Active Fresh Blue Light

Światło Active Fresh Bluelight o lekko niebieskim zabarwieniu w chłodziarce BEKO GN163130ZGB gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach. Dzięki Active Fresh Blue Light produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze. Postaw na Active Fresh BlueLight i ciesz się smakiem i świeżością ulubionych owoców i warzyw!.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - System Active Fresh Blue Light

Komora Zero

Komora Zero w lodówce BEKO GN163130ZGB pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C. Użyj komory zero, aby przechowywać szybko psujące się produkty, których jednak nie chcesz zamrażać.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Komora Zero

Pojemnik na nabiał

Pojemnik na nabiał to specjalny pojemnik, umieszczony na górze drzwi chłodziarki BEKO GN163130ZGB. Dzięki przeźroczystym ściankom w pojemniku na nabiał, zapewnia on idealne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc je przed wyschnięciem.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Pojemnik na nabiał

Aktywny Jonizator

Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy oraz inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki BEKO GN163130ZGB. Aktywny jonizator oczyszcza krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności. Aktywny jonizator nie wymaga również regeneracji.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Aktywny Jonizator

Pojemność XL

Teraz możesz w jeszcze bardziej efektywny sposób wykorzystać przestrzeń swojej lodówki BEKO GN163130ZGB. Dzięki "Pojemności XL" zarówno chłodziarki jak i zamrażarki, możesz bez ograniczeń cieszyć się zdecydowanie większą pojemnością XL Twojej lodówki. Pojemność XL to komfort w wielkiej skali!

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Pojemność XL

Sprężarka inwerterowa

Innowacyjna sprężarka inwerterowa z wentylatorem BLDC i niską prędkością obrotową wyróżnia się dużą wytrzymałością i minimalnym poziomem hałasu w lodówce BEKO GN163130ZGB. Sprężarka inwerterowa zapewnia mniejsze zużycie energii i wspomaga system chłodzenia w minimalizowaniu wahania temperatur (np. podczas otwarcia drzwi). Sprężarka inwerterowa to także mniejsza awaryjność i spokój dla wszystkich domowników.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Sprężarka inwerterowa

Filtr antyzapachowy

Filtr antyzapachowy oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki BEKO GN163130ZGB, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie. Dzięki filtrowi antyzapachowemu, przechowywana w lodówce żywność dłużej zachowuje świeżość.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Filtr antyzapachowy

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED w lodówce BEKO GN163130ZGB jest bardziej energooszczędne, a diody LED dają bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. Oświetlenie LED to kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Oświetlenie LED

Półka na butelki

Chromowana półka na butelki zapewnia idealną przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym zwiększa wykorzystanie dostępnej przestrzeni w chłodziarce BEKO GN163130ZGB. Chromowana półka na butelki to również świetny wygląd i maksymalna higiena. Nie trać czasu na szorowanie plastiku - postaw na chromowaną półkę na butelki.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Półka na butelki

Uchwyt na butelki

Uchwyt na butelki, zawieszony obok szklanych półek w lodówce BEKO GN163130ZGB, jest idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie przestrzeni pomiędzy dwiema półkami. Uchwyt na butelki możesz również wyjąć i wykorzystać poza lodówką. Gdyby zaszła taka potrzeba, uchwyt na butelki umyjesz w zmywarce.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Uchwyt na butelki

Twist and Serve

Wbudowana w zamrażalniku BEKO GN163130ZGB komora lodowa zapewnia dogodne miejsce do przechowywania kostek lodu oraz do mrożenia małych owoców. Komora lodowa zajmuje niewiele miejsca, a jest bardzo praktycznym dodatkiem do Twojej lodówki. Dzięki komorze lodowej nie będziesz już musiał szukać oddzielnego miejsca na kostki lodu.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Twist and Serve

Alarm otwartych drzwi

Chłodziarka BEKO GN163130ZGB wyposażona jest w „Alarm otwartych drzwi”, który ostrzega Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi. Alarm otwartych drzwi rozlegnie się, kiedy drzwi lodówki będą otwarte zbyt długo. Alarm otwartych drzwi ucichnie, kiedy tylko je zamkniesz.

Lodówka BEKO GN163130ZGB - Alarm otwartych drzwi

Zastosowane technologie

Uszczelka antybakteryjnaSystem Active Fresh Blue LightSNT
Wysokość [cm] 182
Szerokość [cm] 91
Głębokość [cm] 72
Kolor Czarne szkło
Kolor / wykończenie boków Czarny
Kolor / wykończenie frontu Czarny
Położenie zamrażarki Side by Side
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania [h] 21
Kompresor inwerterowy Nie
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 1
Sterowanie Elektroniczne
Funkcje dodatkowe Wyświetlacz elektroniczny, Everfresh+, Aktywny jonizator, Uszczelka antybakteryjna, Oświetlenie LED, System Active Fresh Blue Light, Alarm otwartych drzwi, Filtr Antyzapachowy, NeoFrost
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii [kWh] 381
Klasa zamrażarki */***
Klasa klimatyczna SN, T
Poziom hałasu (dB) 43
Pojemność użytkowa chłodziarki [l] 368
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No-Frost
Rodzaj półek Szklane
Liczba półek 5
Liczba pojemników na warzywa 2
Liczba półek na butelki 1
Szybkie chłodzenie Nie
Komora zero Tak
Dystrybutor wody Nie
Pojemność użytkowa zamrażarki [l] 190
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No-Frost
Zdolność zamrażania [kg/24h] 13
Liczba pojemników w zamrażarce 2
Szybkie zamrażanie Tak
Kostkarka do lodu Nie
Okres gwarancji 24 miesiące

        Lodówka BEKO GN163130ZGB

Lodówka BEKO GN163130ZGB

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia

 

Warunki ubezpieczenia

Zapisz się na nowości, okazje i promocje!
Zostaw nam swój adres email.

Zapisz się na newsletter!