Zasilanie: | Sieciowe |
---|---|
Wskaźnik gotowości pary: | Nie |
Wskaźnik temperatury: | Nie |
Pojemność zbiornika [l]: | 0.55 |
Moc [W]: | 1500 |
Wyposażenie: | Szczotka do płytek i fug, Szczotka okrągła, Zestaw do czyszczenia podłóg |
- Strona główna
- AGD małe
- DO DOMU
- Mopy parowe
- Mop parowy LUND 67220
Praktyczne rozwiązanie dla Twojego domu

Doskonały wybór!
Dzięki dużej mocy 1500 W, urządzenie jest zdolne do szybkiego i skutecznego działania, co pozwala na efektywne radzenie sobie z różnymi rodzajami zabrudzeń i zanieczyszczeń. Uniwersalne napięcie 220-240V (50-60Hz) pozwala na elastyczne korzystanie z urządzenia w różnych miejscach i krajach, co sprawia, że jest to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie.
Duża pojemność zbiornika 550 ml umożliwia dłuższe użytkowanie bez konieczności częstego uzupełniania wody. To istotne, zwłaszcza podczas większych prac czyszczących. Głowica mopa, umieszczona na końcu trzonka, została zaprojektowana tak, aby miała zdolność obrotu w dwóch płaszczyznach.

2w1
Mop parowy LUND 67220 pełnić dwie funkcje czyszczące. Może być używane jako tradycyjny mop pionowy do czyszczenia podłóg, ale również jako myjka parowa, emitująca gorącą parę wodną, co zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń i bakterii. Wysoka temperatura pary do 110°C umożliwia skuteczne rozluźnianie i usuwanie nawet trudnych do usunięcia zabrudzeń. Ciśnienie pary na poziomie 1 bara potęguje siłę czyszczącą urządzenia, umożliwiając skuteczne usuwanie brudu i zanieczyszczeń.

Szybko i skutecznie
Mop parowy LUND 67220 oferuje gotowość do pracy w ciągu około 15 sekund. Funkcja płynnej regulacji strumienia pary 10-26g/min pozwala użytkownikowi dostosować ilość wydzielanej pary do konkretnej powierzchni czy stopnia zabrudzenia. Dzięki imponującej wydajności wynoszącej od 35 do 45m2 na jedno napełnienie zbiornika o pojemności 450ml, urządzenie umożliwia szybkie i skuteczne sprzątanie różnych powierzchni w domu.

IPX4
Wodoszczelność IPX4 sprawia, że urządzenie jest zaprojektowane tak, aby można było je używać w wilgotnych warunkach, co jest istotne, szczególnie jeśli mówimy o mopie parowym. IPX4 jest dobrym wskaźnikiem, jeśli planujesz korzystać z urządzenia w miejscach, gdzie może występować wilgoć. Waga 1,4 kg to umiarkowana waga, co sprawia, że urządzenie jest przenośne i łatwe w obsłudze.

Wygodne użytkowanie
Wygodna rączka minimalizuje zmęczenie rąk podczas dłuższego użytkowania, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzątania większych powierzchni. Długość przewodu 5 m zapewnia większą swobodę ruchu podczas korzystania z urządzenia. Haczyki umożliwiają odpowiednie uporządkowanie przewodu zasilającego, co nie tylko ułatwia przechowywanie urządzenia, ale także pomaga w unikaniu plątania się kabla podczas pracy.

Dodatkowe akcesoria
Szczotka z włosiem z mosiądzu - to elegancki i skuteczny narząd czyszczący, który doskonale radzi sobie z usuwaniem brudu i zabrudzeń. Wykorzystanie mosiądzu jako materiału do włosia sprawia, że szczotka jest trwała, a jednocześnie delikatna dla powierzchni.
Okrągła szczotka mała - to narzędzie przeznaczone do precyzyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak zakamarki, narożniki czy inne miejsca wymagające dokładnej uwagi.
Okrągła szczotka duża - większa powierzchnię robocza sprawia, że jest idealna do efektywnego czyszczenia większych obszarów. Jest uniwersalnym narzędziem do szybkiego i skutecznego usuwania zabrudzeń.
Szczotka do fug - to specjalnie zaprojektowane narzędzie do czyszczenia fug między płytkami. Jej kształt pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, eliminując nagromadzone brudy.
Skrobak - to narzędzie służące do usuwania uporczywych plam i zanieczyszczeń. Może być skutecznie wykorzystywane na różnych powierzchniach, a jego konstrukcja ułatwia precyzyjną pracę.
Zaokrąglona dysza - to element, który umożliwia skierowanie strumienia czyszczącej substancji w bardziej precyzyjny sposób. Jest przydatna do celów, gdzie konieczne jest skoncentrowane działanie na określonym obszarze.
Mała nakładka z mikrofibry - to dodatkowy element, który doskonale nadaje się do polerowania i wykańczania czyszczenia. Mikrofibra jest delikatna dla powierzchni, a jednocześnie skutecznie zbiera kurz i ślady po czyszczeniu.

Zawartość zestawu
Mop parowy LUND 67220, szczotka z włosiem z mosiądzu, okrągła szczotka mała, okrągła szczotka duża, szczotka do fug, skrobak, zaokrąglona dysza, mała nakładka z mikrofibry, kubełek na wodę, dokumentacja.

Ciśnienie [bar] | 1 |
Gwarancja | 24 miesiące |
Czas gotowości pary [sek.] | 15 |
Załączona dokumentacja | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Długość przewodu [m] | 5 |
Wyposażenie | Szczotka do płytek i fug, Szczotka okrągła, Zestaw do czyszczenia podłóg |
Akumulator w zestawie | Nie |
Ładowarka w zestawie | Nie |
Kolor | Czerwony |
Moc [W] | 1500 |
Pojemność zbiornika [l] | 0.55 |
Rodzaj | Mop parowy |
Typ | Parowy |
Waga [kg] | 1.4 |
Wskaźnik temperatury | Nie |
Wydajność [m2] | 35 |
Zasilanie | Sieciowe |
Wskaźnik gotowości pary | Nie |
Przeznaczenie | Do użytku domowego |
Waga z opakowaniem [kg] | 2.70 |
Nazwa | TOYA SPÓŁKA AKCYJNA |
Ulica i numer budynku | Sołtysowicka |
Kod pocztowy | 51-168 |
Miasto | Wrocław |
Adres elektroniczny | [email protected] |
Nazwa producenta/importera | LUND |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich. Idziesz dalej?

Zadaj pytanie
Zostaw nam swój adres email. Zapisz się na newsletter!
Obsługa klienta
Informacje
Kontakt
- Zadzwoń do nas
- pon-pt: 08:00–20:00
- sobota: 10:00–18:00
- niedziela: 10:00–18:00
- 22 122 32 00
- [email protected]
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 41 287 500,00 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672; INFOLINIA: (22) 122 32 00.