Koszyk jest pusty [0]

Filtrowanie

Fraza:
Cena:
od do
Producenci:
kupuj_korzystniej_kat
652_hotpoint_satysfakcja_gwarantowana_kat
574_candy_tablet_gratis_kat
Sortuj wg: Popularności sortuj wg popularności Cena sortuj po cenie
widok lista średnia lista duża
Wyświetl: 25 50 75
27.99 zł
Wysyłka 24h
Dodatkowe informacje czyści i poleruje powierzchnię zlewozmywaków granitowych, pojemność 250ml, usuwa kamień, osad i inne...»
Stacja z paczką
40.99 zł
Wysyłka 24h
Szybkie i skuteczne usuwanie kamienia w parownicach i innych urządzeniach elektrycznych, jak ekspresy do kawy i czajniki do...»
15.99 zł
Wysyłka 24h
Preparat Deante do pielęgnacji zlewozmywaków stalowych świetnie radzi sobie nie tylko z osadami z herbaty, czy kawy, ale...»
29.99 zł
Wysyłka 24h
Dodatkowe informacje hydrofobizuje powierzchnię zlewozmywaków granitowych minimalizuje powstawanie zacieków oraz trudnych do...»
Stacja z paczką
47.96 zł
Wysyłka 24h
Klasyczny proszek do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania....»
Stacja z paczką
30.99 zł
Wysyłka 24h
Pianowy preparat o nowej, ulepszonej formule aktywnie rozpuszczający brud. Przeznaczony do mycia pojazdów, przyczep i łodzi....»
Stacja z paczką
97.99 zł
Wysyłka 24h
Skuteczny środek do impregnacji wszelkich wykładzin tekstylnych. Dywany, wykładziny, meble tapicerowane i tapicerki samochodowe...»
Stacja z paczką
50.99 zł
Wysyłka 24h
Wąż odpływowy ELECTROLUX do prali lub zmywarki. Prosty/prosty 0,5-2m. Elastyczny oraz odpowiedni do każdego rodzaju...»
18.99 zł
Dostępny,
wysyłka 6-7 dni
Cytrusy, pachnące wody do użytku w mopach parowych Bissell, pozostawia po sobie orzeźwiający zapach cutrusów. Nie powoduje...»
18.99 zł
Dostępny,
wysyłka 6-7 dni
Wiosenna bryza, pachnące wody do użytku w mopach parowych Bissell, pozostawia po sobie orzeźwiający zapach wiosny. Nie...»
Produkt chwilowo niedostępny
Proszek do zmywarek w opakowaniu o pojemności 3 kg. Posiada funkcję czyszczenia i nabłyszczania. Formuła Soaking-Effect usuwa...»
Produkt chwilowo niedostępny
Do czyszczenia wszystkich szklanych powierzchni. Usuwa uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i zanieczyszczenia emisyjne. Nie...»