This text is replaced by the Flash content.
Jesteś w: ELECTRO.pl strona główna  » AGD  » Pralki  » Suszarki

Suszarka ELECTROLUX EDI 96150W Iron Aid

Pozostałe zdjęcia

2468.07 zł
PRODUKT ARCHIWALNY- prawdopodobnie nie będzie już dostępny w naszej ofercie

zobacz podobne produkty >

Kup ten produkt nawet za 2221.26 zł

sprawdź szczegóły >>
Numer katalogowy: 101607

Produkt fabrycznie nowy
Pochodzi z polskiej linii dystrybucji
Polska gwarancja producenta: 24 miesiące
Promocja, uzyskaj RABAT do 10% na ten produkt, oraz przedłuż gwarancję do 5 lat
sprawdź szczegóły >>
Informacja o KGO

Najniższy koszt przesyłki: 79.00 zł

Dostępne metody płatności:
- pobranie przy odbiorze (gotówka)
- przelew na konto
- karta kredytowa (również zagraniczna)
- raty

Dowiedz się więcej o tym produkcie
Karta produktowa

Nasze zestawy promocyjne Opis produktu Informacje techniczne Akcesoria Inne modele Opinie Powiadom znajomego

Opis produktu

Suszarka EDI 96150W Iron Aid posiada czujnik wilgotności który rozpoznaje stopień wilgoci suszonych ubrań, a suszarka kończy suszenie w zależności od wybranego programu (czyli tego jak bardzo ubrania mają być wysuszone).


Funkcja zmiennego ruchu bębna, obustronne obroty bębna zapobiegają zaplątaniu się ubrań, a to wpływa na lepsze wysuszenie bielizny. Powodują także mniej zagnieceń i ułatwiają wyjmowanie ubrań z bębna suszarki. Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci nawet jeśli drzwi zostaną otwarte podczas suszenia, nawet po ich zamknięciu suszarka nie wznowi suszenia do czasu aż przycisk ‘Start' zostanie wciśnięty ponownie. Funkcja antyzagnieceniowa.


Funkcja automatycznego schładzania polega na tym iż każdy cykl kończy się schłodzeniem ubrań przez wtłaczanie przez ostatnich 10 minut cyklu chłodnego powietrza. Również jeżeli chcemy otworzyć bęben suszarki przed końcem cyklu, zalecane jest skorzystanie z funkcji automatycznego schładzania tak, aby nie doszło do kontaktu z ciepłym wnętrzem bębna suszarki. Posiada wskaźnik napełnienia filtra suszarka poinformuje Was o tym, kiedy filtr należy wyczyścić. Dzięki uchwytowi filtr w drzwiach łatwo się wyjmuje.

Parametry:
Linia: Insight
Kolor: Biały
Załączone wyposażenie: brak danych
Gwarancja: 24 miesiące
Wymiary:
Wysokość [cm]: 85
Szerokość [cm]: 60
Głębokość [cm]: 58
Funkcje:
Rodzaj suszarki: Kondensacyjna
Wyświetlacz elektroniczny: tak
Sterowanie: brak danych
Prędkość [obr/min]: brak danych
Opóźniony start: Tak
Wskaźnik postępu programu: tak
Zastosowane technologie: Dwukierunkowy ruch bębna
Inne: Funkcja automatycznego schładzania Wskaźnik zapełnienia filtra Duży wyświetlacz LCD z animacjami Funkcja pary - pomoc w prasowaniu
Programy:
Ilość: 9
Rodzaje: Suszenie bez zagnieceń
Program pielęgnacja wełny
Inne: Program suszenia jedwabiu Program czasowy 150min. 5 programów parowych do rozprostowania i odświeżania tkanin
Zużycie:
Energii [kWh/cykl]: 3.7
Wody [litr/cykl]: brak danych
Techniczne:
Klasa energetyczna: C
Wsad (suchej odzieży) [kg]: 6
Czujnik wilgotności: Tak
Zabezpieczenie przeciwwypływowe:
Rodzaj zbiornika:
Kierunek otwierania: Prawy
Zdejmowany blat: brak danych
Moc grzewcza [W]: brak danych
Poziom hałasu [dB]: 64
Zastosowane technologie:
Inne: Zabezpieczenie przed dziećmi Oświetlenie wnętrza
Inne:
Opłata KGO [zł]: 7.2

Wyślij opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

ocena ocena ocena ocena ocena
Ocena:
Podpis:
E-mail:
Jeśli chcesz brać udział w konkursie, podaj adres e-mail. Twój adres nie będzie wyświetlany na stronie.
Tytuł:
Twoja opinia*:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha