This text is replaced by the Flash content.
Jesteś w: ELECTRO.pl strona główna  » AGD  » Pralki  » Pralki ładowane od góry

Pralka EWT 10420W Time Manager

Pozostałe zdjęcia

1450.00 zł
PRODUKT ARCHIWALNY- prawdopodobnie nie będzie już dostępny w naszej ofercie

zobacz podobne produkty >

Numer katalogowy: 105110

Produkt fabrycznie nowy
Pochodzi z polskiej linii dystrybucji
Polska gwarancja producenta: 24 miesiące
Przedłuż gwarancję
do 5 lat bezpieczeństwa i komfortu użytkownika
Informacja o KGO

Najniższy koszt przesyłki: 79.00 zł

Dostępne metody płatności:
- pobranie przy odbiorze (gotówka)
- przelew na konto
- karta kredytowa (również zagraniczna)
- raty

Dowiedz się więcej o tym produkcie
Karta produktowa

Nasze zestawy promocyjne Opis produktu Informacje techniczne Akcesoria Inne modele Opinie Powiadom znajomego

Opis produktu

Posiada łatwy dostęp do bębna pralki i unikalne rozwiązania dostępne tylko w pralkach Electrolux. Charakteryzuje się pojemnością 5,5 kg, prędkością wirowania 1000obr./min, sterowaniem elektronicznym, wyświetlaczem LCD, płynną regulacją prędkości wirowania. Posiada również opóźnienie startu prania, klasę energetyczną A plus, klasę skuteczności prania A i klasę skuterczości wirowania C. Funkcja Active Balance Control odpowiada za wyważanie ładunku przed wirowaniem. Automatyczny dobór wody w zależności od wielkości załadunku.   

Parametry:
Linia: Inspire
Kolor: Biały
Załączone wyposażenie: brak danych
Gwarancja: 24 miesiące
Wymiary:
Wysokość [cm]: 85
Szerokość [cm]: 40
Głębokość [cm]: 60
Wirowanie:
Prędkość [obr/min]: 1000
Regulacja: Tak
Funkcje:
Wyświetlacz elektroniczny: tak
Sterowanie: Elektroniczne
Automatyka wagowa: Tak
Opóźniony start: Tak
Zastosowane technologie: Dodatkowe płukanie
Szybkie pranie
Łatwe prasowanie
Inne: Wyświetlacz LCD Wskaźniki zaawansowania cyklu Wskaźnik czasu pozostałego do końca cyklu Zapamiętywanie wybranych ustawień Wstrzymanie płukania
Programy:
Ilość: brak danych
Rodzaje: Program do bawełny
Pranie delikatne
Pranie wełny
Silence Cycle
Pranie ręczne
Program do prania bielizny
Inne: Program prania jeansu Pranie jedwabiu
Zużycie:
Energii [kWh/cykl]: 0.93
Wody [litr/cykl]: 46
Klasa:
Klasa energetyczna: A+
Klasa efektywności prania: A
Klasa wirowania: C
Techniczne:
Wsad [kg]: 5.5
Równomierne rozłożenie ładunku: tak
System kontroli piany: tak
Zabezpieczenie przeciwwypływowe:
Rodzaj zbiornika: Carboran
Moc grzewcza [W]: brak danych
Poziom hałasu [dB]: 70.5
Zastosowane technologie: Easy Open
Active Balance Control
Inne: Pozycjonowanie bębna Wyważona pokrywa Zabezpieczenie przed dziećmi
Inne:
Opłata KGO [zł]: 8.78

Opinie innych

ELEKTROLUX EWT 10420 W *****

Ponieważ kupiłem tę pralkę po dłuższym namyśle gdy popsuła się stara, więc od razu dałem jej nieźle "popalić". Wygląd zewn.: bardzo estetyczny, ładnie zaprojektowana i jak na niemiecki wyrób zgrabna i nowoczesna wizualnie. Instrukcja niestety zbyt oszczędna i mogłaby być bardziej wyczerpująca. Time Manager to fajna funkcja i warto ją mieć (czas do końca programu,etap prania),chociaż brakuje ikonki w przypadku prania wstępnego-święcąca dioda pod przyciskiem i dłuższy czas prania potwierdza jedynie, że zostało wprowadzone. Jeżeli chodzi tzw. "szybkie pranie" to producent wprowadza w błąd.Pralka ma poziom zabrudzenia i przy jego określaniu skraca lub wydłuża czas prania: przy bawełnie,40 stopni bez wstępnego z wirowaniem to czas ok. 50min.Czas prania ze wstępnym przy bardzo zabrudzonych,temp. 60stopni to 2godz.,ale dla mnie to nie jest problem (nie ja piorę).Nie zgadzam się zupełnie z zarzutem, że wirowanie jest głośne. Dla mnie na 1000obr. jest standardowe (są głośniejsze),przy czym ten dźwięk nie jest typowym warkotem silnika lecz jak przewijanie kasety w starym magnetofonie. Róznica pomiedzy 1000obr. a 500obr nie jest jednak powalająca, ale jest. Jako pralka górnoładowana i tym samym mniejsza nie może być zupełnie wygłuszona i bezszelestna-byłem pozytywnie zaskoczony.Dużo programów prania , są zróżnicowane i przydatne (bielizna,jeansy),fajna ta nocna funkcja.Wyjmowany pojemnik na detergenty to świetna sprawa, duży plus. Funkcja poziomowania bębna działa, ale pojawia się czasami odchył ok. 10cm (nie miałem, więc nie wiem czy to dopuszczalne).Jako pralka do normalnego użytku przez faceta, dla mnie ponad przeciętna i jestem zadowolony.
Autor: macrac1068

pralka ****

Pralke zakupilem w styczniu i jestem z niej bardzo zadowolony. Nigdy nie obslugiwalem pralki ;-) a okazalo sie to smiesznie latwe w tym przypadku. Swietna sprawa jest time manager i opozniony start. Wedlug mnie szczegolnie godna polecenia ze wzgledu na funkcje a przy tym dosc ladnie zaprojektowana.
Autor: Jarek

Pralka EWT 10420W Time Manager *****

Super produkt za dobrą cene.Bardzo polecam:)Jedna fajna sprawa to pojemnik na proszek i płyn który mozna wyjąć i umyc. KOniec usmarowanym pojemnikiem:)
Autor: michalb

Pralka Elektrolux 10420 *****

Pralka jest super,-cicha ,zgrabna,stosunkowo duży bęben,wyrażny wyświetlacz itp..Dostawa towaru szybka i solidna-gratuluję firmie ze Złotowa!!
Autor: lubnww

Dobry wybór *****

Mam tę pralkę już ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Niedroga, cicha, dużo funkcji, prosta w obsłudze. Polecam!
Autor: Mateusz

Ocena *****

Dużo programów prania, bardzo łatwa obsługa, Time Manager - w mojej ocenie bardzo przydatna funkcja. Jedyny minus to trochę głośne wirowanie, ale to pewnie kwestia wyważenia (trochę z tym walczyłem i lepiej już nie potrafię :) ). Generalnie produkt godny polecenia w 100 % !
Autor: Marcin

Pralka EWT 10420W Time Manager ****

Obsługa pralki prosta i logiczna, Time Manager - bardzo przydatny. Super!! Małym minusem jest jednak wirowanie , bo przypomina mi wizytę u dentysty ;-)
Autor: Ela

EWT10420W *****

Tydzien piorę i jestem zadowolony zwłaszcza z funkcji Time Manager która pozwala ustawić pranie tak jak ja chce:) Jeśli chodzi o dostawe to polecam ELECTRO Naprawde solidna firma
Autor: hap

EWT 10420 W *****

Od miesiąca pierze prawie codziennie. Jestem zadowolony zwłaszcza z funkcji Time Menager. Nie jestem ograniczony konkrektnym programem tylko dobieram sobie własny najodpowiedniejszy. Wielkie gratulacje dla Electro za fachowość i szybkość dostawy
Autor: hap

EWT 10420W *****

Pralka po miesiącu użytkowania jest bardzo dobra.Łatwa i prosta w obsłudze,nawet jak dla mężczyzny.Ma wiele przydatnych funkcji i programów które można dopasować do potrzeb użytkownika.Pomysł z wyjmowanym pojemnikiem na detergenty jest trafiony w 10-kę.Do każdego programu można sobie wybrać tem. prania i obroty wirowania,a wirowanie nie powoduje dużego hałasu.Ten typ pralki polecam ludziom niezdecydowanym jesteśmy w 100% z niej zadowoleni.To nie pierwszy produkt zakupiony w tym sklepie.Polecam wszystkim sklep Elektro za fachowość i szybką choć trochę problemową dotawę.
Autor: tom

Wyślij opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

ocena ocena ocena ocena ocena
Ocena:
Podpis:
E-mail:
Jeśli chcesz brać udział w konkursie, podaj adres e-mail. Twój adres nie będzie wyświetlany na stronie.
Tytuł:
Twoja opinia*: