Koszyk jest pusty [0]

Telewizor SAMSUNG UE46F6320

+ w zestawie 2 pary okularów 3D

+ skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

+ DARMOWA DOSTAWA

 • Przekątna ekranu [cal]: 46
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Obraz 3D
 • Smart TV
 • WiFi
 • Odtwarzanie plików multimedialnych
 • Nagrywanie na USB
rozwiń
Klasa energetyczna: A+

Promocja

Kup ten produkt nawet za 2249.10 zł
w Pakiecie KORZYŚCI szczegóły >> info
2499,00 zł
PRODUKT ARCHIWALNY- prawdopodobnie nie będzie już dostępny w naszej ofercie

zobacz podobne produkty >

Promocje dla tego produktu
sprawdź >
Raty
PG 10%
podobne produkty
Listwa Acar F5 służy do zabezpieczenia przeciwprzepięciowego pięciu urządzeń.
Listwa ACAR F5 (1.5 m) Czarny
26.00 zł

S Recommendation: rekomendacja filmów i programów telewizyjnych

Dzięki funkcji S Recommendation Twój telewizor Smart TV pomoże Ci odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem, co ułatwia wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych w telewizji. Rekomendacje programów wyświetlane są zaraz po włączeniu telewizora. * Funkcja S Recommendation jest oparta na połączeniu preferencji widzów i popularnych treści. Do czasu, gdy pozna preferencje widza w celu przygotowania dla niego indywidualnych rekomendacji, będzie bazowała na ogólnych rankingach popularności. * Funkcja działa w zależności od dostawcy usług TV. Dostęp do usługi może powodować naliczanie opłat za połączenie internetowe lub transmisję danych. Informacje o opłatach za połączenie internetowe lub transmisję danych sprawdź u swojego dostawcy Internetu. * Niektóre funkcje Smart TV mogą wymagać zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych oraz mogą wymagać aktualnego oprogramowania firmowego. * Rzeczywiste działanie może zależeć od używanego języka mówionego i warunków panujących w otoczeniu. * Obraz przedstawiony na ekranie jest poglądowy i może nie oddawać rzeczywistego wyglądu interfejsu. * Treści, usługi TV i możliwości przedstawione na ekranie mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i regionach. * Treści dostępne w Smart Hub mogą różnić się między kategoriami produktów i modelami TV oraz w zależności od kraju i regionu. * Wszystkie przedstawione na ekranie telewizora znaki towarowe są własnością ich właścicieli i pokazane jedynie w celach referencyjnych.

Furtka do świata rewolucyjnych doznań

Zupełnie nowa aplikacja Samsung Smart Hub to klucz do świata emocjonującej rozrywki. Dzięki niej masz dostęp do funkcji rekomendującej najpopularniejsze filmy i programy telewizyjne. Ponadto możesz korzystać z ulubionych aplikacji, zdjęć, filmów i muzyki. Co więcej, możesz udostępniać zawartość swoim znajomym w serwisach Facebook i Twitter, a nawet prowadzić rozmowy wideo przez Skype’a. Samsung AllShare pozwala stworzyć bezprzewodową sieć domową, tak aby domownicy mogli korzystać z zawartości pochodzącej z kompatybilnych urządzeń marki Samsung. Więcej funkcji, więcej dobrej zabawy.

* Funkcja działa w zależności od dostawcy usług TV. Dostęp do usługi może powodować naliczanie opłat za połączenie internetowe lub transmisję danych. Informacje o opłatach za połączenie internetowe lub transmisję danych sprawdź u swojego dostawcy Internetu.
* Funkcja S Recommendation jest oparta na połączeniu preferencji widzów i popularnych treści. Do czasu, gdy pozna preferencje widza w celu przygotowania dla niego indywidualnych rekomendacji, będzie bazowała na ogólnych rankingach popularności.
* Niektóre funkcje Smart TV mogą wymagać zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych oraz mogą wymagać aktualnego oprogramowania firmowego.
* Niektóre usługi w aplikacjach muszą być zakupione.
* Rzeczywiste działanie może zależeć od używanego języka mówionego i warunków panujących w otoczeniu.
* Obraz przedstawiony na ekranie jest poglądowy i może nie oddawać rzeczywistego wyglądu interfejsu.
* Treści, usługi TV i możliwości przedstawione na ekranie mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i regionach.
* Treści dostępne w Smart Hub mogą różnić się między kategoriami produktów i modelami TV oraz w zależności od kraju i regionu.
* Wszystkie przedstawione na ekranie telewizora znaki towarowe są własnością ich właścicieli i pokazane jedynie w celach referencyjnych.
* Usługi dostępu do treści w ramach aplikacji świadczone są przez podmioty trzecie. Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Samsung nie gwarantuje ciągłości usług, ich jakości czy prawidłowego odbioru. Usługi w ramach aplikacji mogą być płatne, zgodnie z cennikami właścicieli. Obrazy przedstawiany na ekranie są poglądowe i mogą nie oddawać rzeczywistego wyglądu interfejsu. Obrazy prezentują aplikacje dostępne wg stanu na maj 2013. Wybór dostępnych aplikacji może ulegać zmianom.

Szybki, wielozadaniowy procesor dwurdzeniowy

Szybsza praca dwurdzeniowego procesora pozwala na wykonywanie wielu zadań jednocześnie, np. korzystanie z aplikacji podczas pobierania kolejnej. Umożliwia także szybsze przeszukiwanie sieci podczas gry lub programów telewizyjnych niedawno otwieranych za pomocą funkcji Ostatnio oglądane.

Przeżywaj wyjątkowe chwile, delektując się najwyższą jakością obrazu

Ciesz się nową jakością obrazu dzięki telewizorom Samsung Smart TV. Samsung Clear Motion Rate gwarantuje wyraźny obraz ruchu dzięki połączeniu trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Nowa technologia kontroli ruchu zapewnia najczystsze odwzorowanie dzięki rozwiązaniom w zakresie podświetlenia zastosowanym w panelu telewizora. Rozwiązania, takie jak Wide Colour Enhancer Plus czy technologia Full HD, jeszcze bardziej poprawiają jakość obrazu i umożliwiają wyświetlanie niewidocznych dotąd detali.

Odkryj nową rzeczywistość w Full HD

Korzystaj z domowej rozrywki o wyjątkowym poziomie realizmu. Dzięki rozdzielczości dwa razy wyższej niż w standardowych telewizorach HD Samsung Smart TV dostarcza emocjonujących bodźców wizualnych, które porywają widza w świat totalnych przeżyć. Gdy zobaczysz nasycenie i różnorodność barw obrazów Full HD, ulubione programy telewizyjne i filmy już nigdy nie będą takie same. Odkryj rzeczywistość w rozdzielczości Full HD.

Transmisje sportowe w najlepszym wydaniu

Dzięki telewizorowi marki Samsung oglądanie programów sportowych będzie nie tylko komfortowe – będzie po prostu fantastyczne. Tryb sportowy umożliwia włączenie niesamowitych funkcji i daje ci skrót, którym aktywujesz je wszystkie naraz. Dostosuj parametry obrazu i dźwięku do swoich preferencji, powtarzaj przegapione akcje i dziel sportowe emocje z rodziną i znajomymi, korzystając z Social TV.

Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom

Za pomocą zaawansowanego algorytmu poprawy jakości obrazu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus znacznie podnosi jakość wyświetlanych obrazów i uwydatnia ukryte szczegóły. Dzięki technologii Wide Color Enhancer Plus zobaczysz kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane.

Atrakcyjne wzornictwo

Wzornictwo One Design zapewnia maksymalne przeżycia wizualne, a także wprowadza stylowy element do każdego wnętrza. One Design elegancko łączy ultrawąską ramkę telewizora LED z jego panelem, umożliwiając integrację wrażeń wizualnych bez rozpraszania widza.

Udostępniaj i bądź na bieżąco

Samsung AllShare umożliwia bezproblemowe udostępnianie zawartości pomiędzy wszystkimi podłączonymi urządzeniami. W ten sposób możesz przesyłać zdjęcia, filmy i muzykę ze smartfona, tabletu, laptopa i aparatu fotograficznego prosto na duży ekran telewizora. Następnie możesz komfortowo oglądać ulubioną zawartość na ekranie swojego Smart TV.

Oglądaj filmy z USB

Dzięki funkcji ConnectShare Movie wystarczy podłączyć do telewizora pendrive lub dysk twardy przez port USB, aby oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać muzyki. Teraz masz komfortowy i łatwy dostęp do różnorodnych zasobów bezpośrednio z telewizora.

Zastosowane technologie

 • Full HD
 • LED
 • Digital Noise Filter
 • Wide Color Enhancer Plus
 • Dolby Digital Plus
 • DVB-T
 • DVB-C
 • ConnectShare Movie
 • Smart Hub
 • All Share
 • HDMI
 • Component Video
 • USB
 • Ethernet
 • Wi-Fi
 • Wi-Fi Direct
Parametry:
Kolor: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Seria: Seria 6
Typ telewizora: LED
Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej: Tak tak
Załączone wyposażenie: Pilot, Podstawa, Okulary 3D x 2
Linia: F
Obraz 3D: Tak tak
Smart TV: Tak tak
Wzornictwo: One Design
Zakrzywiony ekran (Curved): Nie Nie
Obraz:
Przekątna ekranu [cal]: 46
Format ekranu: 16/9
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Zastosowane technologie: Full HD
LED
Digital Noise Filter
Wide Color Enhancer Plus
Format HD: Full HD
Optymalizacja obrazu: Clear Motion Rate 200 Hz
Ekran:
Inne: 3D HyperReal Engine, Dwurdzeniowy procesor
Dźwięk:
System fonii: Stereo
Moc głośników [W]: 20
Ilość głośników: 2 głośniki
Subwoofer: Nie nie
Zastosowane technologie: Dolby Digital Plus
Funkcje dźwięku: Predefiniowane tryby ustawień dźwięku
Inne: Down Firing - Full Range, DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
Tuner:
Tuner cyfrowy: DVB-T, DVB-C
Zastosowane technologie: DVB-T
DVB-C
Funkcje:
Konfiguracja: Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Funkcje obrazu: PIP
Menu: Język polski
Funkcje 3D: Konwersja 2D/3D
Odtwarzanie plików multimedialnych: Tak Tak
Nagrywanie na USB: Tak tak
Zastosowane technologie: ConnectShare Movie
Smart Hub
All Share
Techniczne:
Inne: BD Wise Plus, Wsparcie dla Smartfona jako pilota lub klawiatury, SmartHub 2013, Samsung Smart View (wyświetlany w trybie CLONE), S-recommendation
Komunikacja:
HDMI: Tak tak
Ilość złącz HDMI: 4
USB: Tak tak
Ilość złącz USB: 3
Wyjście cyfrowe audio: Optyczne
Zastosowane technologie: HDMI
Component Video
USB
Ethernet
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Pozostałe wejścia/wyjścia: Kompozytowe, Antenowe
S-Video: Nie nie
Eurozłącze (Scart): Tak Tak
WiFi: Tak Tak
Wejście Ethernet-LAN RJ-45: Tak tak
Złącze Common Interface: CI+
Fizyczne:
Konstrukcja: Montaż ścienny, Podstawa
Montaż ścienny - VESA [mm]: Zgodny
Wysokość bez podstawy [cm]: 62.25
Szerokość bez podstawy [cm]: 106.54
Głębokość bez podstawy [cm]: 4.96
Waga bez podstawy [kg]: 11.8
Wysokość z podstawą [cm]: 70.47
Szerokość z podstawą [cm]: 106.54
Głębokość z podstawą [cm]: 30.69
Waga z podstawą [kg]: 13.5
Zużycie energii:
Klasa energetyczna: A+
Pobór mocy podczas pracy [W]: 62
Pobór mocy w trybie czuwania [W]: 0.1
Roczne zużycie energii [kWh]: 91
Inne: Czujnik Eco
Gwarancja:
Miejsce realizacji: Autoryzowany Serwis Producenta
5 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna SAMSUNG

super jakość obrazu i dźwięku, cena oki !
Autor: ddddddddddd
5 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna Bardzo fajny telewizor

Moja opinia jest na 5 obraz czysty nic nie rozmazane i jakosć wykonania nie takie samo jak u innych dla mnie to rewelacyjny telewizor i sądze ze dlugo sie z nim nie rozstane
Autor: Michał
5 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna UE46F6320 SAMSUNG

Telewizor rewelacja :) Jakość obrazu powala :) Godny polecenia za te pieniądze
Autor: A.D.I.K
Telewizor SAMSUNG UE46F6320 3 3
Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie
Ocena: * ocena ocena ocena ocena ocena
Podpis:
E-mail: *
Tytuł:
Twoja opinia: *
Przepisz tekst z obrazka: * Captcha

Zaznacz wszystkie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz akceptuję jego treść.


Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu publikacji i przetwarzania opinii użytkownika o produktach sprzedawanych w serwisie Electro.pl. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celu wystawienia opinii o produkcie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.
Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji jej treści. Więcej w Regulaminie.
* Wpisy konieczne do wypełnienia formularza
PG 10%ELECTROpewniak: Każdego dnia darmowa dostawa zamówień powyżej 99 zł!Zakupy na raty
Pytanie na temat produktu
E-mail: *
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha
Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.