Koszyk jest pusty [0]

Nawilżacz powietrza HB UH1090

+ skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

+ DARMOWA DOSTAWA

Nawilżacz ultradźwiękowy UH1090 o nowoczesnym kształcie z generatorem jonów ujemnych wytwarzający zimna widoczna mgiełkę oraz funkcja „ciepłej mgiełki”. Charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością nawilżania oraz małym zużyciem energii. Posiada 3 moce nawilżania oraz wyłącznik czasowy Timer umożliwia pracą urządzenia do 12h. Panel sterujący z wyświetlaczem LED sygnalizuje wybierane funkcje oraz wyświetla aktualna wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Nawilżacz posiada miernik wilgotności powietrza oraz wkład filtrujący wodę zawierający żywice jono-wymienna, która skutecznie absorbuje z wody związki mineralne oraz eliminuje bakterie i nieprzyjemny zapach. Sterowanie nawilżacza ułatwia pilot.
rozwiń

Promocja

Kup ten produkt nawet za 290.03 zł
w Pakiecie KORZYŚCI szczegóły >> info
Produkt chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne produkty:
Nawilżacz SENCOR SHF 1010
299.00 zł
sprawdź »
Nawilżacz HOMEDICS HUM-CM50A
311.29 zł
sprawdź »
Nawilżacz AIR NATUREL Orion
355.99 zł
sprawdź »
Nawilżacz ultradźwiękowy UH1090 o nowoczesnym kształcie z generatorem jonów ujemnych wytwarzający zimna widoczna mgiełkę oraz funkcja „ciepłej mgiełki”.
 
Charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością nawilżania oraz małym zużyciem energii. Posiada 3 moce nawilżania oraz wyłącznik czasowy Timer umożliwia pracą urządzenia do 12h. Panel sterujący z wyświetlaczem LED sygnalizuje wybierane funkcje oraz wyświetla aktualna wilgotność powietrza w pomieszczeniu.
 
Nawilżacz posiada miernik wilgotności powietrza oraz wkład filtrujący wodę zawierający żywice jono-wymienna, która skutecznie absorbuje z wody związki mineralne oraz eliminuje bakterie i nieprzyjemny zapach. Sterowanie nawilżacza ułatwia pilot.

Nawilżacz o mocy 30/130 W

 

 

3 moce nawilżania

 

Napięcie: 230 V

 

Funkcja "ciepłej mgiełki"

 

Funkcja "zimnej widocznej mgiełki"

 

Elektroniczny higrostat

 

Funkcja jonizatora powietrza

 

Pojemność zbiornika: 6,0 l.

 

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 60 m kw.

 

Automatyczny wyłącznik czasowy "Timer" do 12 godzin

 

Wyświetlacz LED

 

Automatyczny wyłącznik po opróżnieniu zbiornika

 

Długość przewodu: 145 cm

 

Wymiary opakowania: 338 x 244 x 380 mm

4 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna gwiazdka nieaktywna UH1090 powietrza

Ja i Moja rodzina jest bardzo zadowolona z nawilżacza. Przyjemnie odświeża powietrze. Działa ciuchutko. Pasuje do nowoczesnego wnętrza.Polecam
Autor: agraf1
5 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna Polecam!

Odczuwalnie poprawia wilgotność powietrza w pomieszczeniach - szczególnie jeżeli macie centralne ogrzewanie. Skończyły się problemy z porannym katarem i bólami gardła. Zalety: -cicha praca -atrakcyjny wygląd -filtracja wody -niewielki pilot zdalnego sterowania -timer -auto-off po opróżnieniu zbiornika -banalna obsługa Wady: -dźwięki mogą irytować, ale nie są aż tak nieznośne -zbyt jasne podświetlenie wyświetlacza - w nocy potrafi rozświetlić cały pokój - niektórzy mogą tego nie lubić -nie zapamiętuje ostatnio używanych ustawień po wyłączeniu
Autor: grucha
4 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna gwiazdka nieaktywna UH1090 Nawilżacz

niesprawny pilot, czasem tylko zadziała
Autor: skarabeusz_78
5 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna Udany produkt

Uważam, że nawilżacz HB UH1090 to całkiem udany produkt. Zawiera wymienny filtr zapobiegający wytrącaniu się wapnia z wody (nie ma na meblach białego osadu). Intuicyjny system sterowania (do tego na pilota). Lekko uciążliwy sposób napełniania wodą. Co nieco irytuje, to dźwięki wydawane przy zmianach funkcji. W nocy mogą przeszkadzać. Nie do końca poprawnie działa moim zdaniem wbudowany czujnik wilgotności. Poza tym jestem zadowolony z zakupu.
Autor: Bartek
4 5

gwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywnagwiazdka aktywna gwiazdka nieaktywna Dobry wybór

Używam od trzech dni, działa poprawnie. Nie wiem jeszcze jak z wydajnością, ale 60 m2 to chyba lekka przesada. Trochę irytują dźwięki wydawane podczas wciskania klawiszy.
Autor: RAV
Nawilżacz powietrza HB UH1090 5 5
Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie
Ocena: * ocena ocena ocena ocena ocena
Podpis:
E-mail: *
Tytuł:
Twoja opinia: *
Przepisz tekst z obrazka: * Captcha

Zaznacz wszystkie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz akceptuję jego treść.


Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu publikacji i przetwarzania opinii użytkownika o produktach sprzedawanych w serwisie Electro.pl. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celu wystawienia opinii o produkcie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.
Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji jej treści. Więcej w Regulaminie.
* Wpisy konieczne do wypełnienia formularza
PG 3% - 200 do 300 zł ELECTROpewniak: Każdego dnia darmowa dostawa zamówień powyżej 99 zł!Zakupy na raty
Pytanie na temat produktu
E-mail: *
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha
Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.